Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę z prawaków. Podniecają się, że jakiś prawicowiec nielubiący muzułmanów wygrał pierwszą turę wyborów w Austrii. Zupełnie zapominają, że zachodni prawicowcy tak samo Polaków uważają za podludzi. Cieszenie się, że prawica dochodzi do władzy w Austrii czy w Niemczech to jak cieszenie się w latach 30., że Hitler doszedł do władzy. Chyba historia zatacza koło. Mam tylko nadzieję, że jak zacznie robić się gorąco to normalni ludzie zdążą uciec.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy
  • 76
  • Odpowiedz
Oczywiście, lewacki bełkot i nie mogło zabraknąć Hitlera, hurrr durrr Hitler, wszędzie Hitler.


@RobotKuchenny9000: Mogę się założyć, że wystarczyło nie zajmować się tipsami na lekcjach historii w gimnazjum, aby zrozumieć, że aktualna plaga nacjonalizmu przypomina mocno tę z Niemiec na początku XX wieku. Nazywajmy rzeczy po imieniu.
  • Odpowiedz
@Luka_Wars:

aktualna plaga nacjonalizmu


xD

Ale musicie srać w majty w takiej sytuacji. Oczywiście pomijam fakt że dla niektórych praktycznie wszystko co nie łączy się z miłością do islamu i homosiów jest nacjonalizmem. Dlatego już nie pytam o definicję :)
  • Odpowiedz
Cieszenie się, że prawica dochodzi do władzy w Austrii czy w Niemczech to jak cieszenie się w latach 30., że Hitler doszedł do władzy.


@Howea: polskie prawactwo naprawde sie cieszyło w latach 30, że Hitler doszedl do wladzy. Pisali że razem z Mussolinim "odrodzi Europę".
  • Odpowiedz
Ale musicie srać w majty w takiej sytuacji.


@RobotKuchenny9000: Mniej więcej tak jak ty srasz z majty z powodu islamskich nacjonalistów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatecznie wizja państwa islamskiego jak i ONR-owskiego zrobi z ciebie inkubator. Jesteś mało świadomą kobietą.

Oczywiście pomijam fakt że dla niektórych praktycznie wszystko co nie łączy się z miłością do islamu i homosiów jest nacjonalizmem.


Wystarczy prosta tolerancja, nikt nie mówi o
  • Odpowiedz
@maxprojekt: Najnowsze masakracje lewactwa: Ziemkiewicz piszący do Lisa:

idź na Poznańską, popatrz na te kobiety które tam czekają na klientów i zrozum, że sam upadłeś znacznie niżej.


Oraz wykopek do adwersarza:

lubisz śniadą cerę u swoich partnerów coo?


Błagam, miejcie wy litość nad biednymi lewakami, przecież takiego zaorania to nikt nie wytrzyma...
  • Odpowiedz
@Howea: Dobry prawak zajmuje się własnym podwórkiem, bo ten jest dla niego najważniejszy.
Dobry lewak chce zbawiać cały świat i mówić każdemu jak ma tolerować innych.
Więc póki prawak nie ma chorych jazd i ambicji mocarstwowych, to co mnie to. Niech jemu i jego obywatelom żyje się dobrze.
  • Odpowiedz