Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę z prawaków. Podniecają się, że jakiś prawicowiec nielubiący muzułmanów wygrał pierwszą turę wyborów w Austrii. Zupełnie zapominają, że zachodni prawicowcy tak samo Polaków uważają za podludzi. Cieszenie się, że prawica dochodzi do władzy w Austrii czy w Niemczech to jak cieszenie się w latach 30., że Hitler doszedł do władzy. Chyba historia zatacza koło. Mam tylko nadzieję, że jak zacznie robić się gorąco to normalni ludzie zdążą uciec.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy
  • 76
Ale musicie srać w majty w takiej sytuacji.


@RobotKuchenny9000: Mniej więcej tak jak ty srasz z majty z powodu islamskich nacjonalistów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatecznie wizja państwa islamskiego jak i ONR-owskiego zrobi z ciebie inkubator. Jesteś mało świadomą kobietą.

Oczywiście pomijam fakt że dla niektórych praktycznie wszystko co nie łączy się z miłością do islamu i homosiów jest nacjonalizmem.


Wystarczy prosta tolerancja, nikt nie mówi o
@maxprojekt: Najnowsze masakracje lewactwa: Ziemkiewicz piszący do Lisa:

idź na Poznańską, popatrz na te kobiety które tam czekają na klientów i zrozum, że sam upadłeś znacznie niżej.


Oraz wykopek do adwersarza:

lubisz śniadą cerę u swoich partnerów coo?


Błagam, miejcie wy litość nad biednymi lewakami, przecież takiego zaorania to nikt nie wytrzyma...
Nie czuje się nacjonalistą bo nie uwazam Polski za centrum wszechswiata . Ale nazywanie takich szarakow jak ja nacjonalistami tylko dlatego ze mam tradycyjne poglądy ktore w zaden sposob nie są skrajne to pomyłka . Co ciekawe - wyrosłem z lewactwa - 12 lat temu to taki Lis , tvn , Morozowski to byli dla mnie super goscie . Mialem wtedy beke z moherow w kosciolach i gardzilem tradycją . Pozniej sam
@Howea: Na antyimigranckich marszach w Niemczech powiewaja flagi z pruskim orłem jakie obowiazywały w czasie gdy wiekszośc terenów obecnej Polski należała do Niemiec i nikt sie nie zastanawia co one symbolizuja.
Neonazisci z NPD sa zapraszani do Polski przez naszych narodowóćw a potem okazuje sie, że wtargneli na lokalne zebranie w niemieckim miasteczku z duża liczba Polaków i wykrzykiwali antypolskie hasła.
@wasted: trochę bardziej niż żałosne chyba że Ziemkiewicz zna świetnie towarzyskie i finansowe układy pań z Poznańskiej jako klient...
może raczej partnerek i biedny stulejarz zazdrości czekoladki lub jak pokrótce można napisać mierzy innych swoją miarą tylko zamiast śniadych chłopców woli wygolonych chłopców w glanach...
@PanKabaczek: szkoda, że lewackie ruchy typu "occupy Wallstreet", czy "we are the 99%". Nie potrafią ich zobaczyć. Trudno o skuteczne działanie naprawcze, gdy nie potrafi się prawidłowo zdefiniować przyczyny.
Zupełnie zapominają, że zachodni prawicowcy tak samo Polaków uważają za podludzi.


@Howea: I jako gospodarze w swoim kraju mają takie prawo. Chociaż niesłusznie, bo w przeciwieństwie do muslimów, my nie wysadzamy się w powietrze na lotniskach ani nie strzelamy do ludzi innej wiary, ogólnie mówiąc nie różnimy się zbyt wiele od Anglików, Niemców czy Francuzów.
Cieszenie się, że prawica dochodzi do władzy w Austrii czy w Niemczech to jak cieszenie się w latach 30., że Hitler doszedł do władzy.


@Howea: Chyba Whiskasa trzeba mieć w bani, żeby normalnych prawicowych polityków porównać do Stalina.
Albo mieć #!$%@? mózgowe.
Mogę się założyć, że wystarczyło nie zajmować się tipsami na lekcjach historii w gimnazjum, aby zrozumieć, że aktualna plaga nacjonalizmu przypomina mocno tę z Niemiec na początku XX wieku.


@Luka_Wars: A emigracja tak zwanych ,,uchodźców" , wygląda jak Wędrówka Ludów, po której Rzym upadł i nastąpiło 1000 lat barbarzyństwa. Wystarczyło tipsami się nie zajmować, chłopcze, tylko się uczyć.
@Howea: Przecież dojście do władzy jakichkolwiek anty-imigranckich rządów w Europie Zachodniej to będzie największy cios dla... kogo...? No, z jakiego narodu w Europie jest najwięcej imigrantów? Oczywiście dla Polaków.

Ta banda durni już płacze, jak w Niemczech urzędy odbierają dzieci polskim rodzinom i zabraniają im mówić po polsku, a w razie dojścia tam do władzy prawdziwych narodowców, smród cebulackiego kwiku będzie czuć na Kamczatce. Skończy się eldorado dla milionów robaków w
@Howea: A ja mam bekę ze wszystkich. Bo to lewaki najpierw zasiały ziarno multikulti i politpoprawności. Póki sytuacja była stabilna i Europa żyła sobie w spokoju, możnaby nawet pomyśleć, że to nie był najgorszy pomysł, w końcu nic złego się nie dzieje, przybywa lewicowego elektoratu. Fajno.
Zaczęła się imigracja i ISIS na raz i teraz jest niefajnie. Przecież zamachowcy z Belgii nie byli z tej fali imigracji. Oni urodzili się w