Wpis z mikrobloga

Mirki z #uk dzisiaj doświadczyłem dosyć ciekawej sytuacji na chacie. Ogólnie mieszkam w domku gdzie jest 5 pokojów. My z moim #rozowypasek mieszkamy na parterze i obok jest tylko jeden pokój. Ogólnie nie mam pojęcia czy tam mieszkają dwie osoby czy jedna, jednak dotychczas mieszkał tam jakiś kolorowy koleżka, który ani be ani me po angielsku. Ogólnie uśmiechnięty chłopak sympatycznie się do mnie odnosił. Dzisiaj rano przyjechał pracownik landlorda w celu poboru cotygodniowego czynszu i z tego co słyszałem przez drzwi była jakaś lekka sprzeczka odnośnie tego, że kolorowy zalegał landlordowi chyba 120 funtów i coś mowa była o jakiś 40 funtach, ale nie mam pojęcia czy to dotyczyło kogoś innego z kim mieszkał i kogo nigdy nie widziałem tutaj na oczy, nie wiem. W każdym razie minęło parę godzin od pierwszego spotkania z gościem od chaty i współlokator robi porządki. Myślę sobie ok plus dla niego sprząta po sobie, jednak po jakimś czasie puka do nas do pokoju i wręcza mi swój telefon z odpalonym google translate. Przetłumaczone w stylu kali jeść kali pić (pytał się mnie wcześnie sa va, czyli z tego co wiem po francusku znaczy to co tam, wskazuje to na jakieś francuskie/afrykańskie korzenie) ale zadał pytanie czy chcemy jakieś tam rzeczy porządkowe bo on stąd odchodzi :D I wręczył nam jakieś płyny do czyszczenia, kostki do WC etc. Po czym patrzymy przez okno gość w jednej torbie spakowany i tyle go widział świat :P Szykuje się jutro jakaś gównoburza coś czuję, bo gość od mieszkania mówił, że jutro specjalnie po kasę przyjedzie :P

Z mniej interesujących rzeczy jestem po rozmowie o NIN plus wrzuciłem na cv-lib swoją cvkę w piątek chyba i od tamtego czasu była przeglądana 20 razy, myślę że nie jest to zły wynik. Dodatkowo ktoś się ze mną dziś kontaktował ws ofert pracy z jakiejś agencji, jutro będę dzwonić bo dziś jeszcze nie miałem doładowanego konta na telefonie. Miłej nocy Miraski ;)
  • 9
@callmemiro: w mysettings masz views u góry ;) możesz nawet spojrzeć kto Cię sprawdzał.

@innv: flexible punctual etc musiało zadziałać :D

@quarox: nie wiem czy w tym czasie akurat będę w chacie bo jutro robię tournee po agencjach ale jak coś się dowiem to napiszę :P