Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eeeej, #rozowepaski! Tez tak macie, że boicie się przystojnych? Mam uraz psychiczny do nich, bo jakos w latach szkolnych "ładni chłopcy" traktowali mnie okropnie i chamsko. Potem zauważyłam, że np na studiach są strasznie pewni siebie i cwaniakują strasznie, oceniaja kobiety bardzo okrutnie i maja przekonanie, że mogą mieć każdą. Nie znam przystojnych i fajnych z charakteru. Mili są tylko dla super lasek i resztę nawet obgadują i szydzą z nich. #oswiadczenie #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 16
  • Odpowiedz
Jest tym sporo racji. Ci najprzystojniejsi często są bardzo pewni siebie, cwaniakują i też bywa, że nie mają czym zaimponować poza fizycznością. Ale znam jednego bardzo przystojnego i zarazem miłego faceta. Kiedyś się nawet zastanawiałam, czy nie jest piwniczniakiem, któremu udało się wyładnieć. xD
  • Odpowiedz
gruby wałek: Właśnie dużo tracimy przez takie zachowanie! Jako przystojny, dobrze zbudowany i hojnie wyposażony facet często próbuję zdobyć dziewczyny, które są ładne, mądre, ale przy ładniejszych koleżankach czują kompleksy. I tutaj zaczyna się cały problem - dlaczego on do mnie startuje, czego on chce... A chce pogadać, poznać, może i zdobyć, ale na pewno nie skrzywdzić.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz