Wpis z mikrobloga

To już jest chyba tradycja, że z wszelakich imprez związanych z tym portalem i na których się mam zaszczyt i możliwość pojawić - wracam ostatni. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I po #wroclawskiewykopparty nie jest inaczej.

Powróciłem na moje Kremówkowe łono i jak zwykle w paru słowach podsumowania, na prędce, z kapitalnymi wspomnieniami z samej imprezy, podróży na nią, z niej jak i wszelakich chwilach "przed" jak i "po" chciałbym rzucić małe podsumowanie łikendu.

Ogółem nie chcę wymieniać wszystkich ludzi, którzy przewijają się z reguły z Ekipy Śląskiej we wpisach dotyczących naszych podróży po kraju w celu konsumpcji piwa jak i spotkań z resztą Mirków, więc - tym, którzy poczuwają się odpowiednio - jesteście kapitalni. :)

Poznałem znów kilkoro kapitalnych Mirków jak i spotkałem się we Wrocławiu już z tymi, których miałem wielką przyjemność i możliwość poznać już wcześniej, przy okazji innych eventów, więc po krótce, kolejność przypadkowa, poza rzecz jasna trzema Mirkami, których nie sposób pominąć.

Jak to miałem możliwość zrobić w lokalu - tak i tutaj na Mirko, bo tylko chyba @kmicolo słyszał:

Wielkie brawa i ukłony z tego miejsca kieruję w stronę właśnie wyżej wspomnianego @kmicolo(widzę,że nie woła - pewnie dostał bana, także jeżeli ktoś może - niechaj podeśle mu na PW screena), @atencjuszka oraz Kasi(?), której nicka nie pamiętam - odwaliliście kawał kapitalnej roboty i możecie być z siebie dumni. Obyło się bez żadnej inby, śpiewania barki, ludzie jak mniemam - bawili się świetnie. Oby tak dalej i do zobaczenia za rok(a może i wcześniej) we Wrocławiu! Wielkie dzięki i brawa dla Was. Jesteście kapitalni i jak to Kazik Staszewski mawia: "bo gdyby nie było Was to nie byłoby nas" :)

A dalej, kolejność przypadkowa, gdybym zapomniał o kimś lub pomylił nick - poprawiać lub przypominać się!
@ ZaczynamOdNowa w końcu mieliśmy okazję dłużej pogadać i spędzić czas, kapitalny gość z Ciebie i śmiało możesz utrzymywać tezę, że "wszystkie Bartki to fajne chłopaki!" - odbitki poproszę z analoga.

@gorzka - mega znów Cię było zobaczyć, najpiękniejszy uśmiechu Wykopu! :)

@a__s - dzięki za chwilę rozmowy, kolejne wspólne zdjęcie i mam nadzieję, że Śląski Cukierek Ci smakował!

@gibpotatoe, @MiszczJoda, @bezoka, @Theia - moje "cztery Mirki". których od dawna chciałem poznać osobiście, jakoś nie było sposobności wcześniej a tu na jednej imprezie nałożyło się takie combo! A Bezoka zniszczył mi system i rzadko zdarza się, że wyobrażenie moje odnośnie kogoś osoby jest tak inne! #sautepoleca Twoje rysunki!

@miss_alice03 - No hej, sprężynkowa dziewojo! Ty wiesz dobrze!

@mkcvxpu - musiałem Twój nick wyszukać i w końcu zrozumieć jak to się pisze. Faktycznie, kot przeszedł po klawiaturze w czasie pisania nicku! Do zobaczenia na Twoich urodzinach w CyberMachinie!

@browin - wielkie dzięki za dużą garść przypinek! Zachowałem sobie trzy, których do tej pory nie miałem, resztę prawilnie rozdałem wśród reszty Mirków. Szkoda, że smyczek zabrakło. :<

@mpower, @diagnoza, @Limonene oraz Dwóch Waszych kolegów - mega fajna sprawa, że znów Poznaniaków spotkałem, prawdopodobnie do zobaczenia końcem maja u Was!

@fullkebab - pozdrowienia dla Ciebie oraz Twojej różowej, której nicka zapomniałem. :< Ale ma fajny balonik! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Blondroll - no hej! Fajna jesteś! Czy to blond, czy to blond, czy to blondroll ? ;>

@BojtaS - chyba dobrze wołam, wojowniku! Następnym razem dopnę dobrze gilotynę i zobaczysz! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozytywny z Ciebie gość!

@hsvduivbsh - ŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Co Ci będę dużo mówił - wszystko wiesz, do zobaczenia w Krakowie! Pozdrów koleżankę i uściskaj serdecznie!

@Przepiorek - prawilnie obciąłeś pazurki! Wołam do tego - @MojStary @Sanczopanczo - fajne z Was zielonki. Sanczo - przeczytaj pastę o Bartoszewskim #pdk ( ͡ ͜ʖ ͡)

@paulakucia - ahoj, szalony Różowy Pasku!

@kris007 - dzięki za odprowadzenie nas na pociąg i mam nadzieję, że dobrze Ci się spało. :P.

Ogółem - masa nicków do zapamiętania, mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem, ale jeżeli się tak stało - z góry przepraszam i wybaczcie, nie mam pamięci do imion oraz masy nicków.

Do stanu 10/10 brakowało mi tylko paru osób. Mam nadzieję, że @wykopowa_ona, @nocna_furia,(nie po to wiozłem Twoją opaskę, żeby Ci ją oddać, gdy zgubiłaś moją i żeby Cię zabrakło :< ) @warszawiak_01, @pyrazlasu, @alyaoo (Tobie nie wybaczę, że Cię nie było! ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) - mam nadzieję, że zobaczymy się niebawem. @MasterSoundBlaster - kuruj się bro, jeżeli się uda, to się spotkamy szybciej niż myślisz!

Bo z tego miejsca, chciałbym oznajmić, że wspólnie z Panem @gorush - rozpoczynamy operację do przygotowania "Silesia Wykopparty" i prawdopodobnie już niedługo pojawi się pierwsze oficjalne info odnośnie Pierwszego Śląskiego Wykopparty! ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczegóły w krótce!

Dzięki wielkie jeszcze raz i fajnie, że jesteście! W moim Sauteowskim serduszku tylko Mirko!

#takbylo #takaprawda #wroclawskiewykopparty #pijzwykopem #sautepoleca
Pobierz S.....e - To już jest chyba tradycja, że z wszelakich imprez związanych z tym portale...
źródło: comment_AzrCb0HhoeP4uzy57aZKyt3cZErHRCqz.jpg
  • 39
A i ktoś pytał o tekst piosenki, którą miałem okazję zaśpiewać.

"Długość dźwięku stulejarności".

I nawet kiedy będzie Ban
Nie zmienię się, to Mirków świat
Na Mirko tagi które znam,
W których ja śmieszkuję sam

Tak, niezbyt specjalny

Niewidzialny muszę być
I muszę mieć, daj mi plus i już
Pokaż morde zrób!, Gorące są!


I nawet kiedy będzie Ban
Nie zmienię się, to Mirków świat
Na Mirko tagi które znam,
W których