Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ze mną coś jest nie tak? Lvl 20 here wciąż prawiczek a kilka razy odmówiłem #sexy dla #rozowepaski > 7 bo jakoś nie widzę robić tego z byle kim.

#nocnazmiana #zwiazki #rozowypasek #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: a czy to jakas konieczność?
Jeśli nie spotkales jeszcze kobiety, z ktora chciałbyś to zrobić -to tego nie rób. Po co sprowadzac to tylko sportu, zaliczenia, do ruchów ciała zakończonych chwila przyjemności fizycznej, podczas gdy może być czymś dużo pełniejszym i piękniejszym?
Nie ulegaj głupiej presji. Seks jest istotny nie jako sam w sobie, ale jako element relacji między ludźmi.
Sadzac po Twoich wahaniach, myślisz chyba podobnie. I wszystko z
Werter młody. : Zacznę od tego że piszę tego posta w ramach przestrogi. Nie oczekuje porad. Zresztą już na to za późno.

Byłem z dziewczyną 7 lat. Siedem #!$%@?@#! Lat. Poznaliśmy się jeszcze w liceum. Ona zaczynała dopiero w nim naukę ja juz bylem w 3 klasie. Bylem dosyć zwyczajnym nieśmiałym chłopakiem o wyglądzie typowego Mirka niż mikrokoksa więc moja pewność siebie była znikoma... :-) dlatego też bezpośrednie podejście nie wchodziło w
@pqp_1: nie tylko kobiety tak twierdzą. Mało to facetów? Na wykopie ciągle można czytać o zaliczeniu i ruchaniu... nawet w tym wątku padły takie słowa.
Smutne to bardzo jak dla mnie. Choć może ja idealistka jestem...

Do autora pytania-nie myl zauroczenia czy seksu z miłością. To zupełnie co innego.
Widać nie spotkales jeszcze odpowiedniej osoby. 20 lat to nie jest dużo. Tak naprawdę ledwo co szkole średnia spotkales..tyle przed Tobą jeszcze.