Wpis z mikrobloga

#ps4

Jaką samochodowke na ps4 polecacie ? Na ps3 grałem w gran Turismo fajne ale... Nie wciagnelo na tyle aby skońcZyć, kiedyś zarzynalem Colina 2. Grywalnosc na pierwszym miejscu.
  • 17
@tyfoon: nowy dirt jest podobno zajebisty. Nie ma demka więc nie powiem ale te które do tej pory wychodziły z takich wrc demko miały... i co nowsza to gorsza....

zdecydowanie teraz warto brać driveclub bo łączy gry proste z tymi zaawansowanymi - wiele osób mówi, że przez to jest do niczego, i coś w tym jest; ale ogólnie wciąga na wiele godzin i nie wymaga od razu niewiadomo jakich umiejętności i
@Singularity00: gta v mam :-) pogrywam czasem. No właśnie ściągnąłem demko któregoś wrc i tragedia jak dla mnie. Nie potrafiłem utrZymać się na trasie. Dirta muszę wypróbować ale jak trochę stanieje.
@tyfoon: serio?! PS4 bez PS+?
zresztą... nieważne... bo możesz mieć grę bez ps+, który jest potrzebny tylko w momencie kupna gry:
"If you’re a PlayStation®Plus member, you can download this exclusive item and keep it forever."
@tyfoon: no to sobie aktywuj choćby trial ps+ (niezapomnij tylko wyłączyć auto odnawiania subskrypcji jak coś), kup grę a potem możesz opłacać albo i nie :) Za 84 DC+seasson pass to cena całkiem ok, w pudełkach tylko sama gra a dodatków jest sporo jednak (tory, zawody, auta etc)