Wpis z mikrobloga

@Profesorchaos: rysa to nie jest wada materiałowa to po pierwsze. Po drugie, w USA lub na zachodzie pewnie by ci zrobili żebyś miał o nich dobre zdanie, u nas na to nie licz bo chroni ich zapis w karcie gwarancji tak zrobiony by w zasadzie nic nie musieć..
@Profesorchaos: nowe auta mają średnio 2-3x cieńszą warstwę lakieru, który jest do tego "ekologiczny" niż auta sprzed kilku lat i nie jest to wymysł producentów tylko debili z UE którzy mają pier....olca na punkcie eko i wymyślają bzdury.
Niestety efekt jest taki, że są one o wiele słabsze i bardziej podatne na uszkodzenia.

Jak kupowałem ostatnio nowe auto to w salonach "zachęcali" wręcz by brać białe bo nawet jak będzie ryska
@Profesorchaos: ja Cię rozumiem doskonale - z podobną motywacją kupiłem nowe auto choć byłem świadomy z czym to się wiąże (cienkie lakiery, kretyńskie czujniki TPMS w kołach narzucone przez UE) ale mimo to uważam, że co nowe to nowe i po prostu trzeba się z tym pogodzić.

W każdym razie próbować coś ugrać warto może się uda jeśli dealerowi zależy na opinii a nie tylko byle sprzedać. Obstawiam jednak, że łatwo