Wpis z mikrobloga

  • 94
Siema Mirko. Jest sprawa. Mój syn 5,5 lvl zapragnął klocki lego city rozbiórka 60076. Cena 230 cebulionów, a w skarbonce only 160. Kasa nie gra roli, mógłbym dołożyć, ale w ramach rozwijania jego przedsiębiorczości zaproponowałem, że może zbadamy potrzeby rynku i sprawdzimy jaki byłby popyt na jego prace plastyczne. W załączniku próbka, wieloryb a4 rysowany kredkami. Syn zapytany ile byłby skłonny zapłacić za tego typu pracę odparł po krótkim namyśle że 5 złotych. A Ty Mirko gdybyś chciało kupić taką pracę, to ile byś zapłaciło?

#kiciochpyta #przedsiebiorczosc wolam @bezoka jako eksperta
voxjoy - Siema Mirko. Jest sprawa. Mój syn 5,5 lvl zapragnął klocki lego city rozbiór...

źródło: comment_FzsK7n7InOZYeSiIVQAHaM1pJcdsGvre.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@voxjoy: Widać inspiracje wczesnym neo gotyckim animalizmem. Kubistyczne podejście do ogona oraz rzadkie jak na 5 latków izometryczne odwzorowanie płetwy jest nader ciekawe. Bez kozery dał bym 10 zł netto
  • Odpowiedz
@voxjoy: Myślę, że kolega @Afropolon: pominął bardzo ważny szczegół, jakim są zęby. Nie muszę mówić, że wieloryby zębów zazwyczaj nie mają, myślę więc że autor celowo zasięgnął po element turpistyczny w celu wywołania szoku u odbiorcy. Bardzo głębokie i dziesięć złotych od takiego znawcy to kradzież, bez trudu znajdzie się kolekcjoner który przygarnie to dzieło za jedenaście pięćdziesiąt, a może i dwanaście złotych.

Kot to bardzo interesująca kontynuacja cyklu zwierzęcego,
  • Odpowiedz