Wpis z mikrobloga

@MichalQ20: A gdzieś napisałem że nie wiem czy można jeszcze się zapisać ? Przeczytałeś chociaż moją wypowiedź?
@fstab Nie tyle w samym zrobieniu zdjęcia, ale jak się okazuje moderator na siłe chce wnikać w zawartość przesyłki tj. "listu" ? To jaki sens tutaj ?
ale zasady były znane od początku, to nie jest jakiś niespodziewany wymóg


@dodatkowy_chromosom: Zasady tak bardzo znane i czytelne - za co finalnie była odrzucona paczka?

I jak skomentujesz to:
(...) Ale spokojnie mój wysyłaczu ( ͡° ͜ʖ ͡°) - administracja puściła zjebkę i przedłużyła czas do 20:00. Dokończę list i będzie na czas:)
@zurekiv:

I bardzo dobrze, bo ludzie sie staraja.
Na dwie poprzedniej edycje na paczke wydalem ~ 200zł kazda.
I o ile w zeszlym roku paczka do mnie miescila sie w scislym budzecie podanym przez organizatorow, to list rozlozyl mnie na lopatki i byl to mega pozytywny prezent.

Zas w pierwszej edycji w sklad paczki, ktora dostalem wchodzila popsuta zapalniczka, niedzialajace cos niby na komary i list napisany na pogietej serwetce. Bylo
@lupaczkokosow: To już niestety kwestia na kogo się trafi, osobiście uważam, że ktoś kto nie ma do tego chęci nie powinien się po prostu zapisywać do zabawy. Nie zmienia to jednak faktu, że ktoś się np stara z paczką nie ma weny do listu i ci moderator będzie wymyślał. Ja osobiście list to może bym dał rade napisać na kilka zdań, i czy to umniejsza jakości ewentualnych giftów? wątpie.