Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pogop: Nawet nie wiem co to za firma ten Benetton
@WMSTM: Co byś powiedział? Że mleko kobiet każdej rasy ma taki sam skład i dzieci karmione nim rosną w identyczny sposób niezależnie czy azjatka karmi murzyńskie dziecko czy europejka karmi azjatyckie dziecko?
@pogop: Nie sądzę, żeby wyniki miały być takie, że od łaciatej krowy jest inne mleko niż od brązowej ale z samej ciekawości bym chciał takie wyniki zobaczyć. Podejrzewam, że mleko matek żyjących w ektremalnych warunkach może być nawet lepsze - bo tak by wynikało z ewolucji i natury, oczywiście pomijając kwestie dietetyczne. Tym sposobem Eskimoski czy Afrykanki były by niejako promowane przez naturę by utrzymać potomka przy życiu.
@Klofta: Mam w dupie hejt stop i innych. Mojego naukowego zainteresowania nikt nie ocenzuruje.

The fatty acid composition of samples of breast milk obtained from 51 mothers (26 Malay, 15 Chinese, 10 Indian) residing in Penang, Malaysia was determined by gas chromatography. Despite living in close physical proximity the mothers from the three racial groups showed distinct cultural differences in dietary intake. These differences were reflected in differences in the fatty
Jofiel - @Klofta: Mam w dupie hejt stop i innych. Mojego naukowego zainteresowania ni...

źródło: comment_RSVX37PBC0BXezDsXSf66yUJ8NfAxll6.jpg

Pobierz