Wpis z mikrobloga

@Asterling: Ze studniówką to potwierdzam. Co laski ode mnie z klasy #!$%@?ły, to #!$%@?.

Jakieś fryzury za kilka stówek, makijaże i inne takie. Ja tańszy garnitur kupiłem bo miał być tylko na tą studniówkę i matury XD
Żeby to jeszcze jakoś wyglądało ładnie, ale nie, trzeba się umalować jak Joker z Batmana.
  • Odpowiedz
@kinlej: moja kuzynka ma jasną cerę, jednak do ślubu bardzo chciała być opalona. 2 tygodnie przed zaczęła chodzić do solarium po kilkanaście minut. Na 2 dni przed ślubem była ostatni raz. W dniu ślubu kosmetyczka musiała się nieźle napracować, bo zaczęła jej schodzić skóra, najgorzej na nosie. Uległa modzie na ciemną skórę i się przejechała, ogólnie ślub i wesele było udane, zdjęcia poprawione w Photoshopie więc nic nie było widać.
  • Odpowiedz
Nie byłem na wielu ślubach, ale na tych, na których byłem, trafiałem na ogarnięte panny młode. Wyglądały dokładnie tak, jak powinny wyglądać najważniejsze/najpiękniejsze kobiety tego dnia :)
  • Odpowiedz
@kinlej: podpisuje się obiema rękami. Mam wiele znajomych które z delikatnym makijażem wyglądają naprawdę pięknie. Ale jak jedną z nich zobaczyłem w ślubnej tapecie ręce mi opadły. Jak można się tak oszpecić plastikiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kinlej:
@Asterling: coz, jako #rozowypasek moge sie wypowiedzieć i troche wyklarowac sytuacje. na zdjeciach lepiej wyglada mocny makijaz, a na takich wydarzeniach zdjec bedzie milion:) natomiast delikatny makijaz na zdjeciu wyglada bardzo slabo. nie mowie, ze jestem za nakladaniem tapety, ale mowie jak jest:)
  • Odpowiedz
  • 5
@BatonFitness: Jest to absolutnie nieprawda. Delikatny makijaż tez może wyglądać super.
Zdjęcia są po prostu dość wybaczajace jeśli chodzi o tapetę i to co widzisz gołym okiem na zdjęciu będzie mało widoczne.
A dobry makijaż... Kosztuje, podobnie jak fryzjer. Więc są i wykonawcy z różnej półki.
  • Odpowiedz
@kinlej: makijaż w tym dniu musi być pancerny. To samo fryzura. W innym wypadku pani młoda co dwa tańce latałaby poprawiać fryzurę i makijaż. Tak samo studniówki czy inne imprezy, gdzie dużo się tańczy i pije.
  • Odpowiedz
@alfka: delikatny makijaz wyglada super na zdjeciach z bliska. z daleka jest sie wtedy dosc bezbarwnym. taka typowa blondi z blond brwiami, blond rzesami i rozowa buzia wyglada slabo w lekkim makijazu :v zalezy tez od kobiety
  • Odpowiedz
@kinlej: Fryzura u fryzjera dla kobiet- 100 zł. Fryzura pani młodej- 300 złotych. To samo z makijażem. Tandeta i kicz na polskich weselach to już całkowicie inny temat.
  • Odpowiedz