Wpis z mikrobloga

Są jakieś sklepy sprzedające poleasingowe, używane itp. laptopy? Czy szukać na allegro? Szukam czegoś do 500zł lub na fakturę za ~700. Najlepiej coś o wydajności zbliżonej do tej konfiguracji co teraz mam, czyli i3-2350m, geforce 610m. Da się w ogóle w tej cenie coś takiego dostać?
Niestety mój po 4 latach już nie domaga i ciężko go włączyć (jak się włączy to może działać bez problemu cały czas). Najlepiej to bym płytę główną wymienił i włącznik, bo się coś tam popsuło, ale no właśnie części na allegro brak. Może też jakiś sklep z używanymi częściami do laptopów poza allegro jest?
#szukamlaptopa #laptopy
  • 5
@Pustulka: a właśnie, zawsze mnie zastanawiały te elitebooki i probooki od HP. Grzeją się one coś? Zawsze jak spotykałem jakieś zwykłe HP (znajomi, rodzina) to grzały się bardzo mocno (miałem też jednego i to samo). Teraz przez 4 lata miałem Asusa x53s, do tego poprawiłem chłodzenie (wyciąłem dziurę w obudowie pod wiatrakiem) i wydajność skoczyła w górę, dodatkowo przy zwykłym używaniu jest cały czas zimny.
@csmrex:

a właśnie, zawsze mnie zastanawiały te elitebooki i probooki od HP. Grzeją się one coś? Zawsze jak spotykałem jakieś zwykłe HP (znajomi, rodzina) to grzały się bardzo mocno (miałem też jednego i to samo).

Słychać go pod niewielkim obciążeniem, bo czasami się włącza wiatrak na trochę szybsze obroty, a nikt chyba nie poprawił do tej pory tebeli wentylatora, ale się nie grzeje, przy niezłej paście na i5 i obciążeniu na