Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pamiętajcie Mircy, nigdy żadnego ślubu. U mnie różowy pasek już na etapie zaręczyn zaczął wszystko mieć w dupie pomimo, że sam cały czas dawał mi do zrozumienia że tego chce, nagle wszystko przestało jej pasować, sex od święta itd, także nie dajcie się na to nabrać bo zostaniecie bankomatem. Dodam, że przed zaręczynami wszystko idealnie. I tak powinno było pozostać.
#seks #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #terazwszystkoprzezanonimowe

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Pamiętajcie Mircy, nigdy żadnego śl...

źródło: comment_5SrVGUfsVu5gEJVxkJF5cN1kZzYlRP3u.jpg

Pobierz
  • 11
@alfka:
@AnonimoweMirkoWyznania: dokladnie. Jak para ma jakis problem to go miała od zawsze, a przynajmniej od dluzszego czasu.
Jak ja nie cierpie tych wszystkich ludzi, ktorzy placza ' bylo tak idealnie, ale po slubie zaczelo sie psuc' nieprawda, zawsze bylo zepsute. Pierscionek zareczynowy czy obraczka to nie artefakty psujace zwiazki, ludzie psuja zwiazki. Albo dobieraja sie z nieodpowiednia osoba
@To_ja_moze_pozamiatam: No tak, bo największym marzeniem i aspiracją każdej dziewczyny jest zamążpójście.

Ja nie wierzę w takie cuda, że przed wszystko idealnie i mucha nie siada, a dzień po zaręczynach wszystko do kitu. Takie rzeczy się budują miesiącami i należałoby dojść o co właściwie chodzi i co jest nie tak. Ale po co, lepiej się w internecie pożalić jakie to kobiety po ślubie okropne i w dodatku brzydną.
także nie dajcie się na to nabrać bo zostaniecie bankomatem


@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym proponowała nie wiązać się z kobietą, ktora wyciąga rękę po nie swoją kase.
Nie rozumiem. Spotyka się jeden z drugim z laskami, ktore domagają się wydawania na siebie pieniedzy, prezenow i jeszcze zaczynaja zarządzać ich majątkiem; a potem wielkie zdziwienie, że po ślubie staje się bankomatem.

Wiazcie się panowie z kobietami samodzielnie zarabiającymi i nie odstawiajacymi głupich akcji,to
Op bez kodu: No ludzie ratunku. Mówię idealnie to idealnie. Żadnych problemów, zero kłótni, po prostu super na przestrzeni 3 lat. Zawsze rozmawialiśmy szczerze o problemach i potrzebach, choć tych pierwszych w zasadzie nie było, a mam dobre porównanie dzięki wcześniejszym związkom. Różowy dawał do zrozumienia, że już długo jesteśmy razem i chciałaby ślub, a że ja w sumie też to z wywalonym jęzorem uradowałem ją zaręczynami... a potem się zaczęło.
@alfka: Ja nie mówię, że "każdej". Wiele kobiet jednak ma w bani jakiś dziwny wyścig. Dla nich zostanie "starą panną" to tragedia. Przestrzegają ją przed tym matki i babcie. Taka osoba jest w stanie zgrywać anioła by schwytać frajera. A gdy już osiągnie swój cel nagle przestaje się starać. I zdziwiłabyś się ile kobiet tak postępuje. Na mirko też często widać takie historie. I zazwyczaj schemat jest ten sam...