Wpis z mikrobloga

#komornik #komornikstory #pytanie #pomocy #prawo

hmmm może mi ktoś wyjaśnić parę spraw? znajomy będzie miał wjazd na chatę bo ma do spłaty jakąś śmieszną kwotę i postanowił poprosić komornika pisemnie o danie mu wyjątkowo trochę więcej czasu na zebranie tych pieniędzy

jak to właściwie wygląda? posiada on swój sprzęt który jest mu potrzebny do pracy oraz mieszka w mieszkaniu z rodzicami
co może on zrobić by uchronić się przed stratą sprzętu który jednak jest mu potrzebny?
jak można dogadać się z komornikiem w sprawie spłaty zadłużenia?

niby na mirko są wpisy, ale uważam, że nie wyjaśniają za wiele, jedna babka mówiła mi, że jak sprzęt nie jest jego to komornik nie ma prawa go ruszyć

można jakoś podpisać umowę z sąsiadem, znajomym, że sprzęt został sprzedany za tyle i tyle i nie jest już jego własnością? coś w ten deseń? byłoby naprawdę nie fajnie jakby ów komornik okazał się jakimś s--------m i mu pozabierał wszystko na zasadzie 'bo taki mam kaprys'

czy z tymi ludźmi da się cokolwiek załatwić?

nie ma konta na mirko dlatego pytam, może ktoś coś doradzi...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

, ja rozumiem, że dzisiaj łatwo zdać maturę nic nie umiejąc, ale bez przesady... nie wypowiadajcie się publicznie...


@nielechuj: Patrząc na twoje wpisy pomyślałem dokładnie to samo. I jeszcze mentalność taniego cwaniaczka co uważa, że długów w sumie spłacać nie trzeba zawsze, a jazda komunikacją publiczną bez biletu to nic nagannego...
  • Odpowiedz
@Palwed: po pierwsze; nie wypowiadaj się bo się tylko pogrążasz
po drugie; komunikacja publiczna kosztuje zbyt wiele w stosunku do tego co oferuje, mamy NAJDROŻSZE bilety w europie, nawet w UK są tańsze
po trzecie; jesteś aroganckim chamem, plus nie umiesz czytać
po czwarte; jak jesteś takim nie cwaniaczkiem, to dawaj, lekką ręką spłacisz tą kasę, po co ktoś ma się męczyć

jak nie masz nic sensownego do dodania to
  • Odpowiedz
komunikacja publiczna kosztuje zbyt wiele w stosunku do tego co oferuje


@nielechuj: ktoś karze korzystać? Nie pasuje to nie wsiadaj....

jesteś aroganckim chamem, plus nie umiesz
  • Odpowiedz
@nielechuj: z komornikiem można się dogadać. Jak twoj kumpel sie zobowiąże że będzie wpłaca jakieś sumy na spłatę co miesiąc z własnej woli i rzeczywiście będzie to robił to komornik powinien mu odpuścić.
  • Odpowiedz
@Palwed: superlogika, z---------j na piechotę, c--j,że bilet za drogi, a jeść trzeba kek... co za... szkoda mi ciebie komentować...dawno nie widziałem takiego idioty... obrzydliwe ugh
  • Odpowiedz
obrzydliwe ugh


@nielechuj: napisal czlowiek, ktory uwaza iz mozna okradac innych jezeli sa ku temu subiektywne przeslanki... mam nadzieje, ze trafisz na komornika z jajami i ten komputer zwyczajnie zlicytuje, moze nauczysz sie troche zasad jakie panuja w cywilizowanym swiecie, oraz przybedzie z ta lekcja odrobina pokory- bo w legende o koledze jakos nie chce mi sie wierzyc.
  • Odpowiedz