Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki jesteście w związku. szczęśliwi, dogadujecie się z dziewczyną, seks jest super, nie macie poważnych zmartwień. pojawia się ładniejsza dziewczyna. bardzo fajna z charakteru, poczucie humoru identyczne jak wasze. co robicie? zostawiacie obecną i uderzcie do drugiej?
jest ładniejsza, więc ma przewagę nad obecną dziewczyną. fantazjujecie o niej już od dłuższego czasu bo inaczej się nie da.
co w takiej sytuacji #niebieskiepaski?
uciekacie, żeby przypadkiem nie doprowadzić do sytuacji patowej?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania:
Sytuacja tak z leksza podobna do hazardu- masz iles kasy, jest fajnie, ale jesli obstawisz dobrze, kasiory moze byc wiecej i fajniej [albo mozesz stracic wszystko i miec ochote sobie jebnac w leb]. To od ciebie zalezy czy obstawisz.

I jeszcze jedna sprawa, to ze "nowa" jest ladniejsza i cucisz umarlaka o niej mysac ( ͡º ͜ʖ͡º) nie oznacza, ze faktyczny seks z nia bedzie
@AnonimoweMirkoWyznania: zawsze trawa jest bardziej zielona po drugiej stronie płotu. Nie zgadzam się,że sama myśl świadczy o tym, że jej nie kochasz, bo każdy może mieć chwile słabości. Ale pomysł ile możesz stracić, a nie masz żadnej pewności ze tamten związek byłby lepszy.
Anon: Miałem niedawno podobną rozkminę, starsznie mnie to wewnętrznie rozwalało i męczyło. Byłem już o krok od zdrady, no może nie dosłownie, ale mocno o niej myślałem. Jednak postanowiłem najpierw maksymalnie od nowa zaangażować się w obecny związek, wiesz, czułe słówka, kwiaty, romantyczne spacery, szczere rozmowy o wszystkim, jeszcze dodatkowo ostatnio mam często delegacje i żyjemy praktycznie w związku na odległość. I powiem ci, że uczucie do niej odżyło we mnie