Wpis z mikrobloga

Mircy dziś zamiast #pantestertestuje mam małe #pantestergotuje ( ͡º ͜ʖ͡º). Grillowany ser Halloumi, całkiem spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Swoją droga jutro (albo na dniach) zrobię małe rozdajo dla osób z mojego tagu i z #gotujzwykopem bo mam fajną czapę kucharską, ale niestety moja głowa (mimo, że czapka ma regulację na gumce) jest na nią za wielka i tyle się nacieszyłem z prezentu, więc oddam Mirkowi z mniejszą głową ( ͡° ͜ʖ ͡°).
PanTester - Mircy dziś zamiast #pantestertestuje mam małe #pantestergotuje ( ͡º ͜ʖ͡º)...

źródło: comment_TGExX7gOOVXdczblq7ITtsdJ4btWtung.jpg

Pobierz
  • 6
trochę takie połączenie oscypka i fety


@PanTester: IMO ten ser jest dużo mniej słony od obu, a fety to w ogóle mi nie przypomina :] Ja bym powiedziała, że to właśnie taki nieco delikatniejszy w smaku, bardziej śmietankowy oscypek.

@Auth: jest w tygodniu greckim w Lidlu (ale ten się już skończył). W stałej ofercie jest ponoć w Piotr i Paweł np.

@Engma: wiem, że mniej słony (swoją drogą prawdziwa feta jest zdecydowanie mniej słona niż te gunwiane odpowiedniki fety w polsce moim zdaniem), ale pewnie mi się jakoś tak kojarzy bo grecki ( ͡° ͜ʖ ͡°)