Wpis z mikrobloga

@Baczy:

Nic mnie nie #!$%@? bardziej niż ludzie co mają porozpiedalane wszystko na tasmie i którzy czekają az kasjerka wbije wszystkie produkty, stoją jak woły i się gapią przed siebie. Potem obowiązkowe szukanie portfela w torebce czy kieszeni (a bo to trzeba zapłacić jeszcze! ojej, jaka niespodzianka) i dopiero po zapłaceniu pakowanie rzeczy.

Ja zawsze daje cięzkie rzeczy na przód żeby lepiej do siaty wpadało, a na końcu rzeczy kruche. I
  • Odpowiedz
@Baczy: Albo jak podczas pakowania ludzie po prostu wrzucają zakupy do reklamówek. No jak mnie to wnerwia.
Mogą spokojnie wcześniej obrać strategię i ładnie poukładać w siatce zakupy, żeby wykorzystać maksymalnie miejsce i nic się później nie zgniotło.
  • Odpowiedz
@Baczy: @SC10n:
Jeszcze polecam układanie produktów do ważenia/bez kodu na sam koniec, w ten sposób zyskuje się cenne sekundy na finiszu i torby są spakowane i karta wyjęta
i kierowca autobusu klaszcze z wrażenia!
  • Odpowiedz
@Baczy: dla kasjerki twoje ułożenie tez jest #!$%@?. najlepiej jakby w rzędzie wszystko szło. zresztą i tak ją pewnie gunwo obchodzi czy ładnie poukładane, czy byle jak.
  • Odpowiedz
@Baczy: A mnie dodatkowo irytuje ze ludzie nie używają tych pałek żeby oddzielić swoje zakupy od kogoś. Zamiast położyć ten kawałek plastiku, co zajmuje mniej niż sekundę, zaczynaja taniec #!$%@? "a to jeszcze moje - a tamto już tego pana". Nosz kur...
  • Odpowiedz
  • 21
@Baczy: ja to nienawidzę jak mam moje rzeczy na taśmie, zwolni się 2cm miejsca za mną j już jakaś baba musi #!$%@? cały wózek zakupów wchodząc na mnie no zesz #!$%@? mać
  • Odpowiedz
@spo_:
Moim zdaniem produkty do ważenia trzeba dać w 1/3 na początku - daje to czas by choćby reklamówkę/plecak otworzyć, przejśc na dobre miejsce do pakowania. 2/3 na końcu, z takich powodów jak piszesz ;)
#firstworldproblems ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Baczy: Mnie jeszcze #!$%@?, jak jest kawał taśmy wolny (np zapowiedzieli, że będą otwierać kasę w lidlu), ale jakiś mózg wywali swoje zakupy na samym początku taśmy, i wszyscy za nim muszą czekać, aż jego zakupy przejadą.
  • Odpowiedz
@Baczy: Wczoraj spotkałem takiego w biedronce który zaczął tłumaczyć, że najważniejsza w dzisiejszych czasach jest logistyka i sposób układania produktów na taśmie.

  • Odpowiedz