Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest mi strasznie źle z powodu w jakich czasach się urodziłem. Kiedy patrzę na to jak działa społeczeństwo, czy to w Polsce, czy na świecie to chce mi się po prostu rzygać... Na tym świecie nie ma za grosz uczciwości, czy prawdziwości. Za to jest to świat gdzie pełno manipulacji, kłamstwa i pogardy dla tych, którzy starają się być uczciwi. Gdzie ci co nie chcą bawić się w kombinowanie są zawsze ofiarami. Gdzie prawo działa wstecz i na korzyść napastnika. Gdzie na każdym kroku stara się nas grabić z zarobków. Gdzie nie mamy wolności słowa, czy poglądów. Jest jedynie pozór tej wolności. Jeśli zaczniesz o czymś mówić co może, ale nie musi być prawdą masz szansę spotkać się z seryjnym samobójcą. Nie mówię tu o realiach polskich, ale uniwersalnych, prawdziwych nawet dla takich potęg jak USA. Na każdym kroku jesteśmy inwigilowani, traktowani jak niewolnicy , "ruchani w dupę jak PO nas nie ruchało". Powoli jest nam zaciskana pętla na szyi, już w tym momencie żyjemy już w esque Orwellowskiej powieści. Przykładem tego są np. W Polsce afera taśmowa- zero konsekwencji, na świecie Panama papers, jedynie Islandczycy jakoś zareagowali, reszta świata ma to serdecznie w dupie, bo lubi jak się ich rucha w dupę, co nie? Stonoga miał rację mówiąc, że : "Trzeba was r----ć i na was zarabiać" - jedynie tylko tyczy się to nie tylko "głupiego narodu polskiego", lecz także każdej grupy mającego zero świadomości społecznej.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Jest mi strasznie źle z powodu w ja...

źródło: comment_QUJO5mSDLq8jSG8lN084x6wQ8Zy6oppg.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: To jestem ciekawy w jakich czasach chciałbyś się urodzić, zawsze do powiedzenia i jakieś prawa miało maks 10% populacji w tej dziedzinie nic się nie zmieniło. Kiedyś kontrolowało się ludzi przez siłę mimo, że było ich zdecydowanie więcej i spokojnie mogli sobie władzę obalić, ale im się nie chciało, bo po co. Jak dla mnie typowe bredzenie przegrywa. Jestem ciekawy jakbyś się urodził jako chłop w 12 wieku to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To jestem ciekaw w jakich czasach byś się chcial urodzić aby było Ci dobrze. Aktualnie chyba mamy najlepszy standard życia. NIE MOWIE O TYM ZE OD POL ROKU PIL RZADZI A PRZEDTEM PO. Chodzi mi o to... Ze w porównaniu do takiego nie wiem... 1670. To mamy się przecudownie jako ludzkość. Tak samo porównując do 400r. 900pne 1930. 1900. 1100. K---a obojętnie jaką data. Nam jako ludzkości żyje się
  • Odpowiedz
Anon: Ja p------e, #rozowypasek ma ochotę na jakieś nowe pikantne zabawy i oczywiście ja mam coś wymyślić.
Zamiast samej coś zaproponować albo powiedzieć w prost, że znudziłem jej się w łóżku wysyła mnie na jakąś krucjatę w poszukiwaniu udziwnień.
Chce udziwnień? To niech raz obciągnie tak jakby chciała sprawić mi przyjemność a nie tylko szybko wykonać zadanie ()
Czuję się jak Nicholas Cage w
AnonimoweMirkoWyznania - Anon: Ja p------e, #rozowypasek ma ochotę na jakieś nowe pik...

źródło: comment_WZIA2wE0NUPAl0x5l4ShczQVUJ4fuS9D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
anon: @Yellow_Banana 30 lat temu mojej mamie, ciotkom wystarczylo ze facet byl zaradny, mily, wrazliwy i kochajacy zeby wziac z nim slub bedac w moim wieku. Nigdy swoich mezow nie zdradzily. Dzis kobiety musza miec przystojniakow zeby pochwalic sie kolezankom, zdradzaja, bolcuja sie na lewo i prawo, sa perfidne, zaklamane itd. Przez to mamy tak wiele patologii dzis, problem z demografia i samobojstwami wsrod facetow

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował:
  • Odpowiedz