Wpis z mikrobloga

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY

Nie podoba mi się to z jaką łatwością można teraz dostać red eye orb, i dojść do przymierza mrocznych upiorów. Tak samo set Kirka, leży sobie normalnie przy jakichś zwłokach. Warriors of Sunlight to jest jakiś śmiech, możesz wstąpić na samym początku gry, nie musisz mieć w ogóle wiary itp. a później połowa znaków przed bossem jest złota, a przyzwańce nie mają nic
@kageno: No i zajebiście mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam nadzieję, że więcej osób przekona się do inwazji. Dla mnie soulsy to głównie pvp. Jeśli będziesz chciał jakieś porady, to polecam te dwa kanały na YouTube: Prise the Sun i PvPSkillz. Chłopaki będą wrzucać recenzje broni pod pvp oraz omawiać różne taktyki.
@Chaosorb: Zgadzam się, red eye orb jest możliwy do zdobycia za wcześnie bo po ktorym bossie się odblokowuje ten dialog, po 3? Co do Sunlight bros też się zgadzam, w 2 jak miałem problem i chciałem przyzwać sobie jakiegoś phantoma to był może jeden złoty znak na 10 białych? I zawsze to był koleś w zbroi ciskający tymi Sunlight spearami a teraz to jakieś gałgany i gołodupce.
zawsze to był koleś w zbroi ciskający tymi Sunlight spearami a teraz to jakieś gałgany i gołodupce.


@kageno: tak samo było w jedynce, tylko tam ja widziałem dwa złote znaki na grę, z czego jeden był przed Gwynem (i nie chodzi mi o npc).