Wpis z mikrobloga

@dob3k: XD XD, no to zobaczysz, zapisz sobie ten wpis jako ulubione i odpal za 2 miesiące, jak zgadnę te ceny mniej więcej +/- 200 zł to wołasz mnie tutaj, przecież pojawiły się przewidywane ceny od taiwańskiego sprzedawcy - 499$ gtx 1070, 649$ gtx 1080, czyli wyjdzie na polskie tak jak napisałem wyżej
@reakcjanocnej: niesłuchaj bo chyba nic w ogóle nie przeczytał z tego co tutaj napisałem, napisałem
  • Odpowiedz
@dob3k: te generacje karty były na tym samym procesie technologicznym, dlatego były tańsze bo ich produkcja były tańsza bo produkcja 28nm została dopracowana do perfekcji xD teraz będziesz miał zmianę procesu na 14/16nm co wiąże się ze wzrostem kosztów produkcji, w ogóle nic nie przeczytałeś z moich wywodów, także wróć się i przeczytaj jeszcze raz, ale dokładnie i nie biorę bardzo starych kart, tylko karty 8 letnie
  • Odpowiedz
@Jurigag:
Czytalem wszystkie Twoje posty zanim zaczalem pisac. Wybrales sobie jedna grupe kart dzie Twoje wywody sie sprawdzaja. Zmiana procesu technologicznego nie oznacza skoku ceny jak toi starasz sie udowodnic.
Porownaj ceny nvidii podczas przejscia z 40nm (serii 4xx) na 28nm (serii 5xx).

470 - $349
570
  • Odpowiedz