Wpis z mikrobloga

Johan Andersson
@producerjohan
"Another thing for the 1.17 patch for Eu4. Fabricate Claim is unlocked by technology.. Not decided which technology yet.."
CO, JOHAN PLS, TO SKĄD JA MAM WZIĄĆ CB JAKO BIEDA PAŃSTWA
#europauniversalis4 #eu4
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ragnarokk: I niech powiększą karę za nocb do -5 stab i 50 AE. Coś czuję że zaraz ludzie będą wracać do 1.16/1.15
@Kukki: Tak i nie, pomysł na eu4 się skończył więc zrobią to samo g---o co z koalicjami wcześniej. Spieprzą grę po całości, ludzie będą płakać więc oni łaskawie po dłuższym czasie to zmienią (koalicja od 50 AE) a ludzie będą ich błogosławić za to.
@Bigby
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Pewnie konfliktu handlowego ale zapomniałem ten cb jest możliwy tylko w przypadku embarga a embargo nakłada TYLKO rywal i ma c-----y wzrost AE. Brawo paradox. Ostatecznie NoCB. Jak to było? Paradox sam tworzy problemy zktórymi pózniej walczy?
  • Odpowiedz
@Kukki:
Jumpują sharka.
Co jest o tyle idiotyczne, że z tego co pamietam to jest podstawowa opcja w CK2. Którego akcja dzieje się przed startem. Takie machinacje to były przede wszystkim znane w średniowieczu, więc jeśli juz to byłbym za tym, że po roku X nie można już claimować.
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Tych z eventu XD
Ja pierdziele jeszcze państwa w Europie to tam nic, bo nawet jak się pójdzie bez CB to te 110 punktów na poprawę stabilności to nic, ale co mają powiedzieć jakieś popierdółki z Azji albo Afryki?
  • Odpowiedz
@Bigby: @Ragnarokk: @Skyworld: @mistrz_tekkena: Jeśli taka zmiana miałaby nastąpić bez kompletnego przemeblowania cb, to to jest świenty sposób, żeby w-----ć ludzi. ALE!
Popatrzmy na hordy - ich ta zmiana w zasadzie w ogóle nie dotyczy poza kilkoma zaoszczęzonymi admin pointami. Jakby tak dali znacznie więcej cb zależnych od regionu/religii/formy rządów/grupy technologii/wpływów estates/bóg wie czego, to mógłbym być na tak.
  • Odpowiedz
@Kukki: Właśnie poczytaj jego wypowiedzi i ludzi popierających. Oni chcą żeby AE za rozrost państwa był cholernie większy DLATEGO chcą u----ć fablykrowanie claimów.
  • Odpowiedz