Wpis z mikrobloga

@dominik-domagala: dodatki są sprzedawane wyłącznie w wersji cyfrowej. W pudełkach sprzedawanych w sklepach nie ma żadnej płyty. Jest tylko kod do pobrania dodatku z Gog lub steama (czy na czym tam masz wiedzmina) i karty do Gwintu. Podsumowując - dodatków nie ma na płytach czyli płyta nie jest potrzebna w napędzie
  • Odpowiedz
@soltysek: Chyba nieprecyzyjnie napisałem. Wiem, że dodatki są tylko i wyłącznie w wersjach cyfrowych. Chodziło mi poprostu o to czy trzymac podstawke wiedzmina którą mam na płycie aby w przyszłości zagrać w któryś z dodatków. Wiedzmina przeszedłem a żeby zagrać w przyszłości w któryś z dodatków jestem zmuszony trzymać podstawkę. Trudno, chciałem sprzedać będzie leżeć aż będzie dobra cena dodatków
  • Odpowiedz
@dominik-domagala: nie wiem jak na xone ale na ps4 (z dużą dozą prawdopodobieństwa jest tak samo ) płytę z podstawką musisz mieć w napędzie. Serca z kamienia to Po prostu rozszerzenie mapy i misje robi się tak jakby grając normalnie w podstawkę dostajesz dodatkowe misje na większej mapie.
  • Odpowiedz