Wpis z mikrobloga

L'Oreal to chyba pierwsza firma która na poważnie podeszła do kosmetyków dla mężczyzn. Wypuścili całą serię kremów na mordę, peelingi, kremy i wody po goleniu, antyperspiranty i sporo innych rzeczy. Nie wszystko jednak dostępne jeszcze w Polsce, ale powoli się rozpędzają. Z moją skórą zacnie współpracują. Jak dla mnie te wszystkie Nivea to były albo za tłuste albo za bardzo blokowały oddychanie skóry.

#oswiadczeniezdupy #kosmetyki #niebieskiepaski trochę #modameska
moonlisa - L'Oreal to chyba pierwsza firma która na poważnie podeszła do kosmetyków d...

źródło: comment_bardH4pNCL7XC0o5dT66qkI4HdqF64h1.jpg

Pobierz
  • 9
@TwigTechnology: Ja zacząłem to zauważać na półkach od jakiś 2 lat może? Antyperspirantu przykładowo nie uświadczyłem z ich linii w Polsce, a szkoda. Trochę spora cena za taką ilość jaką mają, ale na pewno mi się podobał.

@fryne_: Ziaja jakoś do mnie nie przemawia, miałem jakieś ich płyny pod prysznice, coś tam do golenia też się znalazło ale dupy nie urywało. A Nivea? Chyba ten ich krem który sprzedają w
  • 0
@marcuswonder: Jasne, nie widzę przeciwwskazań do używania kosmetyków tego typu typowo dla kobiet. Tylko jakoś niekomfortowo czułbym się z jakimś kremem z ogórka czy tym podobne na twarzy. Nie te zapachy. L'Oreal poszedł też na rękę z peelingiem zakładając że facet to proste zwierze i ma być stosowany codziennie, a ogólnie szukając innych środków to można znaleźć takie, które zaleca używać się max 3 dni na tydzień.
Sam używam szamponów które