Wpis z mikrobloga

@Borys125: musisz wpaść na odpowiedni pomysł, albo skopiować go od kogoś innego, znaleźć branże i nisze, która pozwoli Ci na odpowiedni zysk lub znaleźć taką pracę, w której zarobienie miliona nie będzie problemem, pamiętaj, że szczęście sprzyja przygotowanym i im więcej masz know-how i wiedzy, tym większa szansa, że trafisz na takie aktywa, które pozwolą Ci zarobić milion
@pankrzys: aktualnie 23:09, oczywiście łatwiejszą drogą jest sprawdzenie godziny na komputerze (zazwyczaj prawy dolny róg ekranu) lub na telefonie (prawy górny róg ekranu), niż pytanie kogoś innego
@mat-pancerz: jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, polecam spróbować obu gier i wybrać tą, która bardziej odpowiada, jeżeli już próbowałeś, to wybierz tą, którą napisałeś pierwszą, nie napisał byś drugiej gdybyś wolał tą pierwszą
@tomcionek15 @stanax: tutaj można polecieć z rozkminą, na początek spróbuję znaleźć jakiś dowód przeczący, tak więc szukam czegoś co mieści się w kategorii wszystko (która wg. mnie nie jest ograniczona przez nic, jeżeli tak to poproszę o uszczegółowienie pytania) i znajduję takie coś co na pewno nie może się zdarzyć, nie mogę biec i stać w miejscu w tym samym czasie, tak więc mogę odpowiedzieć na to pytanie, że nie: nie
@22_22: Mówię o zajściu dowolnego zdarzenia, nie o równoległym występowaniu zdarzeń wzajemnie wykluczających się lub egzystencji bytu w dwóch stanach jednocześnie. Nie wkraczamy w sfery paradoksów nawet, a Twoje niby oczywiste rady nie bronią się nawet przed Lipnicką. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@stanax: no to bierzemy dowolne zdarzenie, koło mnie jest butelka wody, jeżeli wszystko mogło by się zdarzyć to mogło by się zdarzyć, że butelka zacznie lewitować, a wiemy, że to się nie zdarzy, więc moim zdaniem nie wszystko może się zdarzyć, choć głowa pełna marzeń ( ͡° ʖ̯ ͡°)