Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki.
20 lvl here. Pół roku temu rzuciłem studia na politechnice by pracować w zawodzie #programistaza15k. No i teoretycznie jest zajebiście bo zarabiam więcej niż średnia krajowa (za co bardzo chcę podziękować jednemu, niestety byłemu użytkownikowi, który w zasadzie za rękę prowadził mój proces nauki), tylko że doskwiera mi samotność. Mój team leader jest w wieku mojego ojca a reszta osób o ~10 lat starsza ode mnie. Mimo że atmosfera jest przyjazna, czuję się trochę wyobcowany poprzez mój młody wiek. Nie wiem jak zachowywać się w sytuacjach gdy rozmawiamy o dzieciach, remontach mieszkań itp.

Drugą sprawą jest to, że nie za bardzo doceniałem nawyków moich rodziców, które sprawiały że mieszkanie jest zadbane, codziennie jest obiad, miałem zawsze wyprane i wyprasowane ubrania. Muszę przyznać że bardzo często wybieram drogę na łatwiznę i albo jem śmieciowe żarcie albo mam burdel w pokoju. Chciałbym wzmocnić swój charakter poprzez wyrobienie sobie takich nawyków. Ale jak to zrobić? Rozpisać co do godziny plan dnia i trzymać się go, czy może ma ktoś jakiś inny pomysł? Nauka od podstaw obsługi kuchni? W momencie pisania tego wyznania widzę jak dużo mi brakuje by nazwać siebie dorosłym, a co dopiero samodzielnym.

Trzecią sprawą jest to, że chciałbym poznać jakiś #rozowypasek, ale nie wiem jak? Nie studiuję, więc z automatu omijam bardzo dużo atrakcyjnych kobiet. W pracy? Większość osób to faceci, a pracownice, również nowe są też minimum 3-4 lata starsze. Kluby? Serio, bywałem w klubach, ale tam głównie spotykałem dziewczyny chętne na jeden raz, ja z kolei szukam kogoś z kim mógłbym stworzyć poważny związek (wiem, że w tym wieku brzmi to śmiesznie, zwłaszcza z moim ogarnianiem rzeczywistości), ale takie mam wewnętrzne przekonanie. O tinderach/innych takich myślę w ten sam sposób :P

Jeśli tu dotarłeś/dotarłaś to dziękuję za przeczytanie tego wszystkiego. Liczę, że ktoś mi coś podpowie. Pozdrawiam ;)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 8
Co do pasków, nic na siłę, załóż konta na tych właśnie tinderach itd ale nie nastawiaj się że będzie super,w zasadzie tam ciężko znaleźć ale może tobie się uda.Ją nigdy jakoś nie miałem parcia a zawsze ktoś się trafiał, samo a to w klubie a to na FB,Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drugą sprawą jest to, że nie za bardzo doceniałem nawyków moich rodziców, które sprawiały że mieszkanie jest zadbane, codziennie jest obiad, miałem zawsze wyprane i wyprasowane ubrania. Muszę przyznać że bardzo często wybieram drogę na łatwiznę i albo jem śmieciowe żarcie albo mam burdel w pokoju. Chciałbym wzmocnić swój charakter poprzez wyrobienie sobie takich nawyków.


@AnonimoweMirkoWyznania: Niniejszym cie #!$%@?, a być może nawet i obraże bo jesteś zwykłą leniwą bułą. Jakie
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak już ktoś wyżej pisał - gotowanie prostych rzeczy i sprzątanie mieszkania to nie jest żadna filozofia i nie potrzebujesz do tego specjalnych przewodników. Nie robisz tego, bo jesteś leniwy. Szukasz usprawiedliwień.

Co do znalezienia kobiety, to może faktycznie spróbuj z portalem randkowym. Ewentualnie staraj się chodzić w miejsca, które lubisz. Jak nie jesteś imprezowy, to nie chodź celowo do klubu, bo dziewczyna tam poznana pewnie nie będzie Ci odpowiadała
@Shanny: Pierwsza rada okej. Ale druga? Daj spokój, każdy normalny wie, że na portalach randkowych czy innych tinderach nie znajdujesz tych najnormalniejszych lasek.

@AnonimoweMirkoWyznania : Uczelnie organizuja rozne konwenty, zjazdy, dni otwarte, warsztaty i inne #!$%@?, przewija sie tam 345324 ludzi i polowa to kobiety - nie musis byc studentem, aby tam bywac. Ja tak poznałem swojego rozowego prawie 4 lata temu i jest cacy :) Powodzenia! ( ͡° ͜