Wpis z mikrobloga

@skew:

Pewnie, że ma i po aktualizacji do najnowszej wersji połowę rzeczy nie działa. Nie dzięki! Mam toolsa i nie narzekam.

Podoba mi się opcja wyłączania budzika w mi bandzie poprzez potrząsanie telefonem. Proste ale skuteczne
@Andczej:

Kto co lubi, ja wolę nie ryzykować przypadkowego stuknięcia w mibanda (zdarzyło mi się to już nieświadomie w półśnie) i wyłączenia budzika. Gdyby to było w tygodniu było by już po premii :) A tak miband wibruje dopóki nie potrząśnie się telefonem. Wybudza bez problemu i nie ma że boli :)
@skew:

Zresztą, już sama nazwa aplikacji, Mi Fit 2.0, sugeruje, że mamy do czynienia nie tylko z kosmetycznymi zmianami, ale poniekąd milowymi.

Okazuje się jednak, że nie wszystko jest tak cudownie, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.


- Po pierwsze, są miejsca, w których tekst nie został przetłumaczony z angielskiego na polski.

- Po drugie, chyba nawet ważniejsze, brakuje funkcji wcześniejszego wybudzania, z którą mieliśmy przecież do czynienia we
@GreatOnionDeals:
- To nie jest połowa funkcji
- Budzika nie używam, mam ten w telefonie w SleepAsAndroid od kilku lat.
- W nowej wersji wszystko jest spolszczone, no może oprócz tego że jest system 12h, ale mi to nie przeszkadza.
- Z pulsometrem się zgodzę, fajny bajer, ale zależy mi na żywotności baterii a takie mierzenie na pewno ją ukróca.

Miałeś wymienić funkcje które nie działają, a nie te których nie
@skew:

Co Ty chłopie pleciesz za brednie, umiesz czytać ze zrozumieniem?

Ja wymiękam, jeżeli mam dyskutować z osobnikiem, który używa opaski fitness aby się spuszczać nad tym ile mu bateria wytrzyma...

- Z pulsometrem się zgodzę, fajny bajer, ale zależy mi na żywotności baterii a takie mierzenie na pewno ją ukróca.


To jak mieć ferrari i zdemontować koła, żeby broń boże opon nie zużyć....(bo przecież opony najważniejsze, o!), czujesz ten absurd,
@GreatOnionDeals: O #!$%@? xD Jaki wywód o głupią opaskę, czyli miałem rację w ostatnim zdaniu w poprzedniej wypowiedzi :D

Co cię to obchodzi jak jej używam i co cenię w opasce FITNESS, to moja sprawa xD Będę się spuszczał nad tym ile mi bateria trzyma bo to w niej cenię i tego potrzebuję :D FITNESS.

Nie wiem jak można porównywać ładowanie baterii do zużycia opon xDD

OPASKI FITNESS. FITNESS. Jestem taka
@skew:

Nie wiem jak można porównywać ładowanie baterii do zużycia opon xDD


W tym Twój cały problem, że mało wiesz i rozumiesz. W końcu to nie ja ściągam z chin opaskę FITNESS dla baterii...

Pulsometr w opasce Fitness zbędny bajer? Witki opadają....

Sarkazm, ironia, absurd to dla Ciebie czarna magia, prawda?

To tak jakby w Twoim Golfie w Te-de-i koła były by zbędne....prościej nie można...., sorry nie mogłam się powstrzymać hihi.