Wpis z mikrobloga

W niektórych biedronkach (tych wyprzedażowych) dostępne są shakery elektryczne za 15zł (normalnie były po 29,99). Kupiłem ostatnio jak były w normalnej cenie i od tego czasu cały czas go używam. Znacznie lepszy, szybszy i lepiej rozpuszcza różnego rodzaju proszki niż zwykły shaker.
Taki sam na aliexpress jest po 50zł, na allegro tego z biedry sprzedają od 30 zł. Janusze robią już super fotomontaż i wielką promocję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksydeals
Pobierz csmrex - W niektórych biedronkach (tych wyprzedażowych) dostępne są shakery elektrycz...
źródło: comment_LhZiVUqXAGP350BsjHxVpAIMBDnJZNQd.jpg
  • 7
@lisekchz: wiesz, jakis w miare sensowny shaker z 10zl kosztuje, wiec te 5zl to naprawde nie jest roznica. Ja specjalnie na pewno nie bede szukal, ale jak akurat mi sie trafi to czemu nie ?
@lisekchz: ciezko mi powiedziec, bo nigdy w tego rekach nie mialem, ale jesli nie mialby problemu ze szczelnoscia i faktycznie jest wygodniej to czemu nie ?
@Zevs: @lisekchz: na siłownię raczej to się nie nada. Jak ktoś potrzebuję od razu po treningu coś tam wypić to zwykły shaker będzie lepszy. Pokrywka jest szczelna, ale ona nie trzyma się jakoś super, bo jest tylko wkładana.
Dla mnie ten jest lepszy od zwykłego shakera, bo go szybciej myję, szybciej rozpuszcza proch, np. białko z KFD i do tego bez piany. W normalnym shakerze to białko z KFD regular,