Wpis z mikrobloga

@Lubie_Budyn: a nie "wracają" Ci się owoce podczas treningu. Ja przed treningiem nie jem żadnych surowych warzyw i owoców, bo później mam wrażenie, że zwymiotuję ;) No i czy w trakcie treningu nie masz spadków energii?
  • Odpowiedz
@monkali: nie wiem, pierwszy raz robię taki posiłek przedtreningowy :) Według najlepszego dietetyka, Łukasza Stanisławowskiego, jest to najlepszy posiłek przedtreningowy

  • Odpowiedz
@Lubie_Budyn: żeby przestać tyć trzeba mieć bilans kaloryczny co najmniej równy zero. A żeby chudnąć trzeba dostarczać mniej kalorii niż potrzebujesz. Co do okołotreningowych to bym w ogóle #!$%@?ł cukry i tłuszcze. Zasięgnij porady kogoś kto się zna bo zrobisz sobie tylko jojo. Pamiętaj, że niekontrolowanie po redukcji kończy się większą masą, niż ta od której zaczynasz odchudzanie.
  • Odpowiedz
@monkali: w sumie od dawna myślę co jeść przed treningiem. I jadłem często właśnie owoce. Ostatnio zrobiłem sobie koktajl owocowy. I w sumie to nie wiem czy energii mi brakowało, chyba nie
  • Odpowiedz
@piesnababy: kwestia indywidualna, ale jednak owoce to węgle proste + trochę błonnika. Ja wolę złożone, wtedy 1-1,5h treningu na pełnej energii, po owocach miałam wrażenie, że cukier szybciej mi spada.
  • Odpowiedz