Wpis z mikrobloga

Nie jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy na tym ćwiczą. Staram się i nie mogę. Po schodach to można do mieszkania wchodzić.
A jak ktoś mieszka w domku parterowym 200mkw to kupuje karnet na siłkę żeby po schodach pochodzić... Nie no. Jest tyle przyjemniejszych i skuteczniejszych ćwiczeń na pupę!

#januszesilowni #silownia
basiabas - Nie jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy na tym ćwiczą. Staram się i ni...

źródło: comment_5cq1o2DA3mVyrj1Y6jhC5jFf8RfAQkeR.jpg

Pobierz
  • 18
Nie jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy na tym ćwiczą. Staram się i nie mogę.


@basiabas: Serio? Nie rozumiesz, że ktoś może mieć 3 piętra w bloku i chcieć budować siłę biegową nie tylko na marnych 10% podbiegach?

a słyszałaś, że niektórzy ida na siłownie pobiegać?


@yeloneck: A słyszałeś, że niektórzy nie tylko klepią kilometry w tempie 7:00, ale wybierają bieżnię, bo mogą eksperymentować np. z gradientem?
@So_I_Scream: moja śp babcia tak mówiła jak chodziłam na fitness z bratową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Byście w ogródku marchewkę posadziły, opieliły to by lepiej było niż tam jakieś fitnesy, a nie w ogrodzie sama trawa, jak to tak żeby ziemia odłogiem leżała" XD
@Karoleer: bo w końcu przestanie dzialac, kiedy miesnie sie juz przyzwyczają, poza tym to chodzi mawet o efekt psycholpgiczny, nie wyobrazam sobie chodzic na silownie pół roku i wykonywac ciagle te same cwiczenia. Skoro sa takie maszyny, to warto probowac z nich korzystać, moze będzie to bardzirinefektywne niz inne ćwiczenia :)