Wpis z mikrobloga

Ho! Ho! Ho! Mirko ( )

Wiecie, że pierwszym w naszej wykopowej historii party, na którym się pojawiliśmy był właśnie Wrocław. Pokochaliśmy całym sercem, więc wracamy! Będą konkursy, będzie #rozdajo, nie będzie tylko Krzysztofa, za co serdecznie przepraszamy.

Na domiar złego przysyłamy do Was trójkę #niebieskiepaski , w dodatku zupełnie niewykopowych, więc już chyba standardem stanie się proszenie Was o wyrozumiałość.


Konkursy, konkursy, konkursy!

1. #pijzwykopem --> w lokalu zostało ukrytych 5 sztuk logo BROWIN. Każde z nich jest warte flaseckę. Kto pierwszy ten lepszy! Żubrówka sama się nie skolekcjonuje ( ͡ ͜ʖ ͡)

2. #pokazmorde --> 3 pierwsze osoby, które zrobią sobie zdjęcie z jednym z naszych przedstawicieli i wrzucą je na mirko dostaną po buteleczce

3. #piwowarstwo --> jako, że poważnie zajęliśmy się browarnictwem czas na małe zmiany. Oprócz buteleczek z żubrówką, które zawsze na party zaczynają żyć własnym życiem, przywieziemy Wam także trochę piwa, abyście mogli z nami pograć w beer ponga. Z nagrodą się dogadamy xd

4. ludzkie bierki --> większość imprez z naszym sponsoringiem kończy się naturalną grą w ludzkie bierki, więc tym razem nagrodzimy tych najwytrwalszych. Ostatnie, najtrzeźwiejsze osoby na party (w skali trzeźwości wyznaczonej przez naszych przedstawicieli) zostaną nagrodzone flaszeczką.

Mamy nadzieję, że będzie bez lipy, więc na zachętę rozdajo z (+). Nagroda na zdjęciu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do zobaczenia!

#wroclawskiewykopparty #rozdajozadarmo #browin #pijzwykopem

Pobierz Browin - Ho! Ho! Ho! Mirko (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Wiecie, że pierwszym w naszej wykopowej hist...
źródło: comment_0WLOW4En1CTsQ91LUI2LQWsDMGdzI8ZI.jpg
  • 13
@Browin: takie pytanie, ta lipa jest dobra? :P bo bardzo z kwiatow mi podchodzi czarny bez, a w ofercie macie tylko zwykly bez :/ jest duza roznica w smaku?
a i czy mozna to rozbic na dwie banki 5l? 10 nie mam, a w wiekszej mam juz pomarancz nastawiona
@Fibi07: > C takie pytanie, ta lipa jest dobra? :P

pyszna!

bo bardzo z kwiatow mi podchodzi czarny bez, a w ofercie macie tylko zwykly bez :/ jest duza roznica w smaku?


u nas to są właśnie kwiaty czarnego bzu ( ͡ ͜ʖ ͡)

a i czy mozna to rozbic na dwie banki 5l? 10 nie mam, a w wiekszej mam juz pomarancz nastawiona


jak najbardziej