Wpis z mikrobloga

#homoseksualizm #psychologia #medycyna #bekazprawakow #religia

homosexualizm jest nie chorobą, a osobistą preferencją sexualną... tyle w temacie, żyjecie w swoim świecie, gdzie człowiek powinien się r----ć z babkami i w ogóle być poddańczy 'naturalnemu prawu'

to są brednie i urojenia... postawcie nastolatka przed grubą zapuszczoną babą i powiedzcie mu, że takie jest prawo natury...

człowiek rucha to co mu osobiście pasuje, przeważnie rucha dla 'zabawy' a r----ć można dojrzale i głupio, dojrzale to ruchanie się z dorosłymi/bądź swoją grupą rówieśniczą aktywną sexualnie, bądź ruchanie zabawek sexualnych, a głupio to ruchanie małych dzieci, czy zwłok, czy zwierząt, albo ula szerszeni... [...]

chcę spróbować rozwiać wątpliwości..., bo np. po sobie wiem, że jak byłem mały chciałem mieć dziewczynę [bo tak mnie wychowano, bo myślałem, że tak jest ok], ale jak zacząłem dojrzewać sexualnie to wtedy zrozumiałem, że jednak faceci są masterrace względem kobiet...to samo przyszło, od tak...

dla mnie kobiety są kompletnie nieatrakcyjne i mimo, iż próbowałem być bi to kończyło się to fiaskiem, po prostu p---s i anatomia [szczególnie pakerzy] czy uroda mężczyzny działały na mnie dosłownie jak magnes... natomiast całokształt kobiet... ugh... okropieństwo...

tak jest z każdym z nas... jeśli komuś się wydaje..., że na TAK RÓŻNORODNYM ŚWIECIE 'prawidłowa' orientacja sexualna jest wyznacznikiem czegoś to powinien się popukać w głowę... s-x pozwala nam się rozmnażać, ale człowiek nie jest już zwierzęciem, przez co s-x traktuje jako usługę/przyjemność

skąd to zamiłowanie do agresji podczas aktu sexualnego? skąd do klapsów itp. to nas osobiście podnieca... skąd zamiłowanie do kobiecych stóp, czy do skarpetek, albo rajstop?

wszystko co jest robione z głową na karku jest jak najbardziej w porządku... taki już jest ten świat i każdy kto ma jakieś widzimisię normalności powinien dorosnąć i przestać bujać w obłokach i spojrzeć na suche logiczne fakty...

poza tym... my nie jesteśmy normalni...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach