Wpis z mikrobloga

#pasta #copypasta #heheszki #coolstory

ej w ogole to byla ostatnio promocja na paprykarza xD bo niedaleko kampusu studenckiego mamy taką

biedre co to studenty do niej chodzą jak im sie słoiki skoncza. No i ostatnio wbijam do tej biedry i mysle

co se tu kupie bulke takom z chlebem ale lipa bo bułki po normalnej cenie xD to ide dalej. No i patrze a tu #!$%@?

nic innego jak Paprykarz Szczecinski we wlasnej zajebistosci na promocji. to mi serce zabilo szybciej, laduje te #!$%@? paprykarze ale co chwila sie ogladam zeby nikt nie zczail ze promka bo wszyscy wezmo xD koszyk caly paprykarzy, kieszenie tez jednego chyba nawet #!$%@? niechcacy w locie taki bylem #!$%@? podniecony. ale patrze a tu jakis sebix kolo mnie #!$%@? patrzy na naklejke z promocja i sie poci jak pedofil w Smyku. To se mysle

#!$%@? tak nie bedzie, nikt oprocz mnie nie bedzie dzisiaj masturbowal podniebienia smakiem Paprykarza to mu sprzedalem gonga z buta miedzy oczy, tak sie poskladal ze #!$%@? stoisko z makaronami xD

I to mnie, #!$%@?, zgubilo bo nagle wszystkie studenty sie popatrzyly w nasza strone i zauwazyly promocje. O #!$%@? co sie nie dzialo, instant zamieszki, puszki lataja w powietrzu ochrona nawet nie dawala rady xD no to trudno, nie daje #!$%@? i stoje tak patrze a nagle na drugim koncu sklepu sie pojawia #!$%@? taki wielki Paprykarz ale taki wielki jak sam #!$%@?, wielkosci #!$%@? samochodu i nagle wszystkie stuleje hucza "OJA #!$%@? METIN CEBULI" i ida go #!$%@?

To ja jak ten lew rzucilem sie w wir walki, i tak #!$%@? tego Paprykarza, juz beniz tezeje na mysl ile #!$%@? puszek z niego wydropi i nagle #!$%@? budze sie przed lapkiem. godzina 1.13 w nocy na lapku Metin 2 odpalony xD i feelsbadman.png bo #!$%@? se przypomnialem ze wszystkie paprykarze z tej promki juz #!$%@? xD i nie mam co jesc doradzcie cos bo mam tylko marchewke i mleko w lodowce xDD