Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki!

Nie jest to prośba, a właściwie propozycja #wykopefekt. W każdym razie sytuacja wygląda następująco...

Na Podlasiu, w okolicach Białegostoku znajduje się klub Fantazja. Jest to wręcz Mekka wszystkich podlaskich #sebix, ##!$%@?, #karyna itd. Wyżej wymieniony klub zorganizował konkurs na Miss Fantazji wybraną za pośrednictwem lajków. Karyny wysyłają fotki z podpisem, fanpage to publikuje i zaczyna się zabawa. Przedział wieku kandydatek to, sądząc po podpisach, 16-22l.
W każdym razie o co się rozchodzi!

Poniżej macie zdjęcie jednej z kandydatek, które wywołało niezłą imbę w komentarzach (wiadomo dlaczego). Jaka jest moja propozycja?
Pomóżmy jej i wybierzmy prawdziwą królową dla tych #patologiazewsi ! Chciałbym zobaczyć ich miny w razie jej ewentualnej wygranej... :D

Link: https://www.facebook.com/clubfantazja/photos/a.1068928329840566.1073741984.136918743041534/1071769676223098/?type=3&theater
Siemion - Witajcie Mirki i Mirabelki!

Nie jest to prośba, a właściwie propozycja #wy...

źródło: comment_X3psNdtkdkYf3XG2jmJqer9MCoXRWtg2.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@moonlisa: ale ta to akurat jakieś przypadkowe zdjęcie z neta.

@master_: jestem kobitą, więc ciężko. Jeśli chodzi ci o panią z tego wpisu to dla mnie jest raczej mało atrakcyjna. 90% lasek w tym wieku ma fajne ciało, a twarz u tej pozostawia wiele do życzenia.
  • Odpowiedz
@Siemion: Ale to twoja siostra, czy po prostu nie masz nic ambitniejszego do roboty, jak kręcenie inby na fanpage'u jakiegoś lokalnego klubu? Ja zdaję sobie sprawę, że mam konto na mirko, ale jak bardzo trzeba nie mieć życia, żeby tagować #wykopefekt dla wywołania gównoburzy gdzieś pod Białymstokiem?
  • Odpowiedz
@master_: ale dziecko będzie wyglądać jak jaskiniowiec :D Oglądałam taki film ostatnio, jest tam bohater wywodzący się z klasy średniej, który zaczyna obracać się w kręgach klasy wyższej. I koleś z klasy wyższej mówi mu coś mniej więcej takiego "piękni są ci bogaci ludzie, no nie? A wiesz dlaczego? Bo bogaty facet zawsze wybiera sobie jakąś piękną kobietę i następne pokolenie jest jeszcze piękniejsze, to tak jak u was na wsi
  • Odpowiedz
@no_i_w_ogle: #!$%@? ile Ty masz lat? 18? 19? na jakiej #!$%@? podstawie sądzisz, że dziecko będzie wyglądać jak jaskiniowiec, twarzy akurat nie ma takiej złej. Poza tym jest mnóstwo przypadków, że nawet nie wyglądająca dobrze para ma piękne dzieci. I nie #!$%@? że coś tam, bo teraz jest XXI wiek i nawet nie wiesz ile lasek sobie cycki powieksza, nosy prostuje, usta kłuje... a teraz na koniec weź się ogarnij
  • Odpowiedz
@master_: z twarzy wygląda jak jakaś osoba z lekkim upośledzeniem, infantylna, dziecinna, ale to moje odczucia - ty możesz mieć inne. Nie mówię, że jest brzydka, jest przeciętna. Jednak osoba, która wysyła takie zdjęcia na jakiś konkurs ewidentnie nie jest normalna. Połączenie przeciętna + nienormalna jest mało atrakcyjne, ale wiadomo, ludzie mają różne oczekiwania względem partnera. Jeden może uprawiać seks z bezzębną narkomanką, inny sypiają tylko z modelkami.

Poza tym jest
  • Odpowiedz