Wpis z mikrobloga

jak w ogóle można tu mówić o jakiejkolwiek lewicy jak to są zwykli kretyni?!


@#!$%@?: Czy bycie kretynem wyklucza posiadanie poglądów lewicowych?

No i Terlikowski jest dla ciebie prawicowcem, czy nie jest? To też zwykły kretyn.
  • Odpowiedz
@Songox25: wyklucza, bo ci ludzie często nie mają ŻADNYCH poglądów, oni robią coś na zasadzie 'bo taki mam kaprys'

a samo dawanie terlikowskiego jako jakiekolwiek punktu odniesienia jest w #!$%@? niepoważne...
  • Odpowiedz
a samo dawanie terlikowskiego jako jakiekolwiek punktu odniesienia jest w #!$%@? niepoważne...


@#!$%@?: Nie Terlikowskiego, a twoich poglądów na jego temat.

wyklucza, bo ci ludzie często nie mają ŻADNYCH poglądów, oni robią coś na zasadzie 'bo taki mam kaprys'


Skąd wiesz, że nie mają poglądów? Pytałeś? Czy to tylko zwykła nienawiść, której skutkiem są wyzwiska w stronę obcych osób?
  • Odpowiedz
ja #!$%@?ę co ty ćpiesz...


@#!$%@?: Dobra, idź stąd, skoro brakuje ci zasobów mózgu pozwalających odpowiedzieć na te proste pytanie:

,,No i Terlikowski jest dla ciebie prawicowcem, czy nie jest?"
  • Odpowiedz
ja #!$%@?ę, mieszasz do tego wszystkiego kogoś z dupy i uważasz, że coś tym udowadniasz xD


@#!$%@?: To jest fundamentalne pytanie w naszej dyskusji, choć możesz tego jeszcze nie widzieć.
  • Odpowiedz
@Songox25: nie jest to tak jakby moja odpowiedź miała cokolwiek zmienić w kwestii tego jak wygląda polska prawica i lewica, znów manipulujesz faktami, by wyszło na twoje, wasze środowisko ma jakiś ewidentny problem
  • Odpowiedz
nie jest to tak jakby moja odpowiedź miała cokolwiek zmienić w kwestii tego jak wygląda polska prawica i lewica,


@#!$%@?: Kłopot w tym, że polska prawica i lewica są jakie są i nie zmieni tego to co akurat TY uważasz za lewicę czy prawicę.

Odpowiedz na te proste pytanie.

,,No
  • Odpowiedz
@Songox25: nie odpowiem ci na to pytanie, robisz z tego pytania show które nic nie wnosi do dyskusji

to jak wygląda w polsce prawica i lewica zależy OD FAKTU, a faktem jest to, że większość prawicowców to zjeby, a tylko część oficjalnych lewicowców to zjeby, bo w przypadku prawicy w polsce pokrywa ona 90% tego co widzimy w internecie, kiedy ludzie 'lewicowi' przeważnie są normalnymi ludźmi którzy nie siedzą nawet
  • Odpowiedz
a faktem jest to, że większość prawicowców to zjeby, a tylko część oficjalnych lewicowców to zjeby,


@#!$%@?: XDDD Według twoich kryteriów nie możesz być lewicowcem, bo jesteś kretynem. Ja cię tu nie obrażam, jeśli poczułeś się urażony to sorry, ale tylko ,,zjeb" jak to się wyraziłeś, takie słowa mógłby napisać.
  • Odpowiedz
@Songox25: tylko, że takie są fakty i przełożenie w 1:1 na naszą rzeczywistość, 51% frekwencja [możliwe, że celowo zawyżona] o czymś świadczy z czego wygrał pis ze względu na dodatek socjalny, który nie ma nic wspólnego z ich prawicowymi poglądami za co i tak są u nas opluwani.

prawdą tez jest to, że polska prawica pokazuje twarz w internecie, to jest większość z waszej grupy... te wszystkie pół mózgi to
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Kolego, znasz to uczucie, gdy czytasz książkę/oglądasz film i jeden z bohaterów robi coś tak żenująco głupiego, że aż sam zaczynasz odczuwać wstyd, tak jakbyś był na jego miejscu?

  • Odpowiedz
prawdą tez jest to, że polska prawica pokazuje twarz w internecie, to jest większość z waszej grupy... te wszystkie pół mózgi to wy, kiedy lewa strona praktycznie nie istnieje poza grupką polityków i jakimś małym procentem ludzi i oszołomów którzy się przewijają non stop w mediach...


@#!$%@?: Chłopie, ty przecież ODMÓWIŁEŚ bycia lewicowcem facetowi z mojego wpisu, bo ci do tezy nie pasował.

To bardzo wygodne stwierdzić, że wśród prawicy są debile,
  • Odpowiedz
@Songox25: naucz się czytać, w polsce proporcje są takie, że 90% prawicy to debile, a jakiś mały procent polskiej lewicy to debile, większość osób nie należy do żadnego zbioru, po prostu żyje nie znając się kompletnie na polityce i jakiś sprawach specyficznych dla siebie.

oba środowiska w polsce bazują na małej liczcie osób... i oba ośmieszają poglądy prawicowe i lewicowe, kiedy tu potrzeba mocnego równoważnika i obiektywnej oceny, której na
  • Odpowiedz
w polsce proporcje są takie, że 90% prawicy to debile, a jakiś mały procent polskiej lewicy to debile,


@#!$%@?: Skąd wziąłeś te proporcje? Czemu na litość Boską 90% prawicy to debile? Czemu? Na jakiej podstawie tak piszesz? Przecież nie podałeś nawet jednego przykładu, a ktoś złośliwy mógłby jako debila podać twój przykład, bo nie napisałeś tu chyba ani jednego komentarza bez jakiegoś błędu.
  • Odpowiedz
@Songox25: tia, żyj dalej we własnym świecie, wystarczy nie być arogantem, takie są realia, polityka w polskim społeczeństwie nie istnieje, opierając się na tym co się znajdzie w sieci i w realu widać jak na dłoni kto kogo popiera i jakie jest rozwarstwienie obu grup... jest dokładnie tak jak napisałem, nawet twój komentarz do bólu to udowadnia, prawactwo to podludzie...

może rozpisze ci to jak dziecku w przedszkolu;
90% polskiej prawicy to są te zjeby [takie jak ty] co fapią do mitycznego lewactwa i każdego idioty itd
100% lewicy w polsce to tak naprawdę margines polityczny, tu też są takie zjeby jak u was ale nie aż w takich ilościach, na te 100% składają się ludzie którzy nie ogarniają nawet polityki, tylko lecą na hasła socjalne itp. to są półgłówki których nie da się utożsamić z lewicą czy prawicą... ale wy to robicie budując mityczne lewactwo, mimo, iż poziom #!$%@? po tej stornie jest tak naprawdę
  • Odpowiedz