Wpis z mikrobloga

1/10 nie nazywaj tej #!$%@? umysłowej lewicą


@#!$%@?: A czemuż? Większość lewej strony nie ma problemu z nazwaniem Terlikowskiego prawicą, a tego typa tylko najcięższe przypadki #lewackalogika potrafią przebić.
  • Odpowiedz
@Songox25: ale prawica sama się non stop kompromituje, sam to właśnie udowodniłeś, różnica jest tutaj taka, że wskazujecie idiotów jako lewicę, kiedy prawica to spójna wciąż ta sama grupa poglądowa
  • Odpowiedz
kiedy prawica to spójna wciąż ta sama grupa poglądowa


@#!$%@?: Spójna? Serio? XDDD Serio myślisz, że prawica ma takie poglądy jak Terlikowski?

Na prawicy jest dużo większy rozrzut poglądów niż na lewicy.
  • Odpowiedz
i znowu fail xD szkoda mi ciebie...


@#!$%@?: Prowadzisz dyskusję w bardzo nieczytelny sposób, czy obniżasz poziom.

Jaki ,,fail"? Wycieczki personalne też zawsze na propsie, szkoda, że wśród patologii.
  • Odpowiedz
ale naprawdę prawica jest bardziej rakotwórcza od normalnego lewicowca...


@#!$%@?: Podaj przykład tej ,,prawicy" bo wypowiadasz się obecnie o większości naszego społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Songox25: Daj sobie spokój z rozmawianiem z nim i nie dodawaj na przyszłość taga #bekazlewactwa. Wielu lewusów jest tak niepewnych siebie, że śledzi ten tag tylko po to, żeby się obrazić i wytknąć, że "durr, nie wszyscy lewacy". Ja przestałem dodawać i od tamtej pory mam spokój. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Songox25: nawet nie umiesz sensownie odpowiedzieć...co za porażka... tak się składa, że dla was KAŻDY SKRAJNY IDIOTA to lewus, takie są fakty dla 90% prawicy, a często są to oskarżenia idące do wszystkich lewicowców co jest BEZCZELNYM KŁAMSTWEM do którego nie umiecie się przyznać...
  • Odpowiedz
Daj sobie spokój z rozmawianiem z nim i nie dodawaj na przyszłość taga #bekazlewactwa. Wielu lewusów jest tak niepewnych siebie, że śledzi ten tag tylko po to, żeby się obrazić i wytknąć, że "durr, nie wszyscy lewacy".


@Leonowicz: Niestety, mam taką słabość, że mnie to bawi. Serio, dobrze bawię się, pokazując głupotę danego osobnika, tylko na podstawie jego własnych wypowiedzi.

To zawsze ma swoje etapy. Na początku
  • Odpowiedz
nawet nie umiesz sensownie odpowiedzieć...co za porażka...


@#!$%@?: A jak mam odpowiedzieć na wyzwiska? Już nie umiesz się normalnie wypowiedzieć?

tak się składa, że dla was KAŻDY SKRAJNY IDIOTA to lewus,


Nie.
  • Odpowiedz
@Songox25: co?

kolejny dowód na to, że prawica robi z siebie #!$%@? wie jak mądrych, no i znowu bezczelnie kłamiesz... masa ludzi których utożsamiasz z lewicą nie mają nawet pojęcia o czym mówią, bo nie znają swojego środowiska tak jak prawicowcy... jak w ogóle można tu mówić o jakiejkolwiek lewicy jak to są zwykli kretyni?!

A wiesz, że na zachodzie, do którego nasza lewica tak dąży, tacy ludzie jak ten pan powyżej są uważani za normalnych?

Wybrał sobie płeć kobiety, a że kobiety mają macice, to on uważa, że też ma. Czego tu
  • Odpowiedz