Wpis z mikrobloga

@Songox25: ale prawica sama się non stop kompromituje, sam to właśnie udowodniłeś, różnica jest tutaj taka, że wskazujecie idiotów jako lewicę, kiedy prawica to spójna wciąż ta sama grupa poglądowa
ale naprawdę prawica jest bardziej rakotwórcza od normalnego lewicowca...


@#!$%@?: Podaj przykład tej ,,prawicy" bo wypowiadasz się obecnie o większości naszego społeczeństwa.
@Songox25: nawet nie umiesz sensownie odpowiedzieć...co za porażka... tak się składa, że dla was KAŻDY SKRAJNY IDIOTA to lewus, takie są fakty dla 90% prawicy, a często są to oskarżenia idące do wszystkich lewicowców co jest BEZCZELNYM KŁAMSTWEM do którego nie umiecie się przyznać...
Daj sobie spokój z rozmawianiem z nim i nie dodawaj na przyszłość taga #bekazlewactwa. Wielu lewusów jest tak niepewnych siebie, że śledzi ten tag tylko po to, żeby się obrazić i wytknąć, że "durr, nie wszyscy lewacy".


@Leonowicz: Niestety, mam taką słabość, że mnie to bawi. Serio, dobrze bawię się, pokazując głupotę danego osobnika, tylko na podstawie jego własnych wypowiedzi.

To zawsze ma swoje etapy. Na początku starają się być
nawet nie umiesz sensownie odpowiedzieć...co za porażka...


@#!$%@?: A jak mam odpowiedzieć na wyzwiska? Już nie umiesz się normalnie wypowiedzieć?

tak się składa, że dla was KAŻDY SKRAJNY IDIOTA to lewus,


Nie. Każdy skrajny idiota o lewicowych poglądach to lewicowy debil. Serio da się być debilem i mieć jakieś poglądy polityczne. Jedno drugiego nie wyklucza.

a często są to oskarżenia idące do wszystkich lewicowców co jest BEZCZELNYM KŁAMSTWEM do którego nie umiecie
@Songox25: co?

kolejny dowód na to, że prawica robi z siebie #!$%@? wie jak mądrych, no i znowu bezczelnie kłamiesz... masa ludzi których utożsamiasz z lewicą nie mają nawet pojęcia o czym mówią, bo nie znają swojego środowiska tak jak prawicowcy... jak w ogóle można tu mówić o jakiejkolwiek lewicy jak to są zwykli kretyni?!

A wiesz, że na zachodzie, do którego nasza lewica tak dąży, tacy ludzie jak ten pan