Wpis z mikrobloga

Mirki! Bądźcie zawsze przygotowani na spotkania! Zawsze!
Przestroga: umawiasz sie z laską z #tinder (wygląd na zdjęciach 8/10). W dniu spotkania przykładasz wszelkich starań by wyglądać jak człowiek. (Obiektywnie ~8,043/10)
Przychodzisz.... Czekasz... Patrzysz... Hmm wyglada podobnie... Ale raczej w porywach 4,5/10... (+tona szpachli, nałożona jak przez budowlańca alkoholika) Oszustka. Nadal nie wiem jakim cudem wyszła tak dobrze na tych zdjęciach. potem lament ze nie odpisuje.
Umawiam sie z inna (tez 8/10 na zdjęciach) tym razem nie przykładam sie kompletnie by wyglądać jak człowiek, bo poco, jak ona tez zapewne na tyle nie wyglada....
Przychodzisz. Siadasz. Patrzysz... Hmm wygląda podobnie.. Ale tym razem w drugą stronę. Wewnętrznie zbierasz szczenę z podłogi. 11/10... A ja??... zastanawiam sie, czy w ogóle przyznawać sie do tego, że ona jest umówiona ze mną. Niestety podłoga była zbyt twarda by sie pod nią zapaść...

Nie odpisała

#!$%@?!

#przegryw
#truestory #takbylo #takaprawda #tinder #tfwnogf #stulejacontent
  • 8
  • Odpowiedz
@TMind: dlatego lepiej żeby kobieta miała coś ciekawego do powiedzenia, bo jak wygląd okaże się dziełem zręcznego fotografa, to coś przynajmniej z niej zostanie:P
  • Odpowiedz
@TMind: ale to mowisz ze sie nie umyles i od ciebie #!$%@? czy przyszedles na spotkanie w dresach? Trzeba miec troche rigczu i nawet na normalne spotkanie bez specjalnego przykladania sie powinno sie wygladac tak zeby bylo NORMALNIE. Wtedy by cie nie olala.
Chyba ze wygladales normalnie a olala cie bo nie podoba jej sie twoj charakter
  • Odpowiedz
  • 0
@heheszkitroche: moje włosy nie były w ogóle ogarnięte, nie wyprasowana koszula, zapomniałem paska do spodni i trochę zwisały... Mało wyjściowo. A kobiety takie cos zauważają
  • Odpowiedz
@TMind:

Nie zapłaciłem za nią


To już masz odpowiedź czemu i nie masz czego żałować. Bo jeśli fajnie się rozmawiało i nie wyglądałeś jak ostatni żul, t o widocznie ona była jedną z tych co chodzą na spotkania by się najeść/napić za friko.

Na mirko już nieraz poruszali taką sprawę.

Jakby nie było, to faceci z Tindera też tak robią. Żerują na kobietach ;).
  • Odpowiedz