Wpis z mikrobloga

czy ktoś jest mi w stanie podesłać jakieś artykuły czy filmy, które doradzą jak walczyć z #prokrastynacja? do tego stopnia się zapuściłem, że będę miał baaardzo ciężko się obronić, związek mi się posypał i powoli czuje jak nadciąga #depresja, kiedy patrzę w przyszłość. Niby zdaję sobie z tego sprawę, niby to nie powinno być trudne, a jednak k---a nie działa! Gdyby można się było poddać operacji usuwającej to g---o z mózgu, to od razu bym się zapisał. Przesrałem ładnych pare lat życia, bo za nic się porządnie nie umiem zabrać. Nawet walenie głową w ścianę za każdym razem jak znowu odpłynę nie pomaga Dx HALP #chcewyzdrowiec
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o shit. widzę, że pod tym tagiem ludzie zamiast się nawzajem motywować i sobie pomagać, to bardziej się pogrążają ;d straciłem przyjaciela, bo przez to k-------e amebowe egzystowanie nawet nie zauważyłem, jak się pogrąża w depresji, nie stracę miłości życia teraz, choćby nie wiem co. Pokonam to g---o, to nie może być trudne, kwestia zmiany myślenia, tak? Jak znajdę coś dobrego co może pomóc, to sam się podzielę. Trzymajcie się ciepło.
@
  • Odpowiedz
@www_h: nie, myśle, że są książki czy prezentacje, które mogą pomóc stawiać te małe kroki, którymi oddalę się w końcu zupełnie poza zasięg c-----y pochłaniającej moje życie.
  • Odpowiedz
@zaorany_1: ale ja przecież nigdzie nie napisałem, że cierpię na depresję. Ja mam 'tylko' problem z prokrastynacją, zamiast robić coś ważnego i się rozwijać to tysięczny raz przeglądam telefon albo te same strony, zajmuję sie pisaniem magistra na 20 minut, a potem nagle jestem na jutubie. Ja mam taką psychikę, że nawet jak zostanę totalnie sam i z niczym, to depresji nie dostanę, tylko w czym mi to pomoże? Czasami
  • Odpowiedz
@www_h: hah, myślę, że to doskonały moment na zrobienie jednego z tych małych kroków w celu walki z prokrastynacją. Tym samym nie będę więcej tracił czasu karmiąc trolle, żegnam :D
nawet nie chcąc można czasem pomóc :D
  • Odpowiedz
@PanSeler: Mylisz ze jestem trolem albo co gorsza nie chce Ci pomóc? a dostrzegasz to żę wskazuje Ci jeden z Twoich błędów poznawczych?, które jak sam napisałeś wyżej wymagają" zmiany". Miłego dnia.
  • Odpowiedz
@PanSeler: Siła Nawyku, książka która wyjaśni ci jak działają nawyki od strony neurologicznej(prokrastynacja jest nawykiem), jak je zmieniać i cię zmotywuje.
  • Odpowiedz