Wpis z mikrobloga

czy ktoś jest mi w stanie podesłać jakieś artykuły czy filmy, które doradzą jak walczyć z #prokrastynacja? do tego stopnia się zapuściłem, że będę miał baaardzo ciężko się obronić, związek mi się posypał i powoli czuje jak nadciąga #depresja, kiedy patrzę w przyszłość. Niby zdaję sobie z tego sprawę, niby to nie powinno być trudne, a jednak #!$%@? nie działa! Gdyby można się było poddać operacji usuwającej to gówno z mózgu, to od razu bym się zapisał. Przesrałem ładnych pare lat życia, bo za nic się porządnie nie umiem zabrać. Nawet walenie głową w ścianę za każdym razem jak znowu odpłynę nie pomaga Dx HALP #chcewyzdrowiec
  • 24
o shit. widzę, że pod tym tagiem ludzie zamiast się nawzajem motywować i sobie pomagać, to bardziej się pogrążają ;d straciłem przyjaciela, bo przez to #!$%@? amebowe egzystowanie nawet nie zauważyłem, jak się pogrąża w depresji, nie stracę miłości życia teraz, choćby nie wiem co. Pokonam to gówno, to nie może być trudne, kwestia zmiany myślenia, tak? Jak znajdę coś dobrego co może pomóc, to sam się podzielę. Trzymajcie się ciepło.
@
@www_h: nie, myśle, że są książki czy prezentacje, które mogą pomóc stawiać te małe kroki, którymi oddalę się w końcu zupełnie poza zasięg #!$%@? pochłaniającej moje życie.
@zaorany_1: ale ja przecież nigdzie nie napisałem, że cierpię na depresję. Ja mam 'tylko' problem z prokrastynacją, zamiast robić coś ważnego i się rozwijać to tysięczny raz przeglądam telefon albo te same strony, zajmuję sie pisaniem magistra na 20 minut, a potem nagle jestem na jutubie. Ja mam taką psychikę, że nawet jak zostanę totalnie sam i z niczym, to depresji nie dostanę, tylko w czym mi to pomoże? Czasami po
@www_h: hah, myślę, że to doskonały moment na zrobienie jednego z tych małych kroków w celu walki z prokrastynacją. Tym samym nie będę więcej tracił czasu karmiąc trolle, żegnam :D
nawet nie chcąc można czasem pomóc :D
@PanSeler: Mylisz ze jestem trolem albo co gorsza nie chce Ci pomóc? a dostrzegasz to żę wskazuje Ci jeden z Twoich błędów poznawczych?, które jak sam napisałeś wyżej wymagają" zmiany". Miłego dnia.