Wpis z mikrobloga

Mirki ale akcja ( ͡° ͜ʖ ͡°) wczoraj wieczorem z ekipą siedzimy sobie na TS3, znajomy podsyła linka do jakiegoś chłopaczka który streamuje CSGO :D 12 lat, max 30 osób na czacie. Dla żartów wysyłam donate 5zł, po chwili okazuje się, że młody streamer mnie zna (prawus here) i jest podjarany całą sytuacją :D to żeby jeszcze podkręcić atmosferę wysyłam dwa kolejne trochę większe donejty i reakcje ze streama nagrywam i wrzucam na swój fanpage. Filmik łapie bardzo szybko niezły viral na fejsie i nagle z 30 osób na streamie jest 1500-2000 XD. Szał ciał młody nie wie co ma robić, na stream wchodzą jakieś inne fejmy z twitcha/YT. Ja dorzucam jeszcze donejt najpierw z jakąś kosą a potem AWP asiimov ( ͜͡ʖ ͡€) do tego inni ludzie masowo zaczynają wysyłać donejty i dawać followy na twitchu :D Na streama wchodzi polski motar2k czyli ZAQWASSS (top donejtor inetkoxow) i łącznie wysyła chłopakowi ponad 300zł xD. Na sam koniec zaproponowałem ze zagram z młodym meczmejkera ale w trakcie meczu dostał chyba ddosa albo mama wjechała do pokoju :D ( mecz udało nam sie zremisować ( ͡º ͜ʖ͡º) ) #csgo #feelsgoodman #twitch
ganek - Mirki ale akcja ( ͡° ͜ʖ ͡°) wczoraj wieczorem z ekipą siedzimy sobie na TS3, ...

źródło: comment_nQMacPReO9hTdzvxiGFM9MWIlgzHHvSg.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@Bogdan23: Boli dupa?

HURR DURR ZARABIANIE POWINNO BYĆ REGULOWANE, CO TAKI GÓWNIOK MA DOSTAĆ 300ZŁ JAK JA HARUJE CAŁY DZIEŃ HEHE NIECH SE WYCZEKA DO 30 TO MOŻE WTEDY MU SYPNIEMY 150ZŁ ALE NIE WIĘCEJ.

Zarobił to zarobił - jego. Straci to straci, odwali mu to odwali, a ty nie zaglądaj młodemu do portfela ;). Jak dla kogoś jego gównostream był warty 300zł to może się z nich pełnoprawnie cieszyć.
  • Odpowiedz
@ganek: serio prawus to Ty? przecież Ty komentarza nie ogarniasz w ogóle. pamiętam jak oglądałem mecze agg vs sk eliminacje do dh Malmo i byłem pod ogromnym wrażeniem tego że ktoś kto tak nie ogarnia ma status profesjonalnego komentatora.
  • Odpowiedz
@Bogdan23: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I STREAMOWAC BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI

ps a Ty mlodziku ile masz lat? 23? :D
  • Odpowiedz