Wpis z mikrobloga

Mam 2/4LOE, 1/5BRM, 2/5NAX i 1400golda.
Jak myślicie, opłaca się kupić 2x Nax, bo brakuje mi naukowca do maga, huntera, deathbite na warriora też się przyda
( akurat mam 1brm więc jakiś patron się zrobi ), zombie chow i dark cultist, voidcaller, deathlord.

Jakby nie było 1370pyłu do standardu, ale wydaje mi się, że lepiej się skoncentrowac na wildzie jeśli się nie kupuje preordera lub conajmniej 30paczek za golda. z tego pyłu coś z nowego setu się zrobi jeśli będzie op.

Czy lepiej zostawić 1400, kupić 14 pakietów ( licząc średnio 50pyłu da 700 ) i liczyć na coś konkretnego ( i jesli nic nie bedzie to iść na wild i docraftować sobie mad scientista i deathbite ? )

#hearthstone
  • 9
@mojemacki: potrzebuje zrobić grywalne decki do maga, huntera, warriora. Jak masz coś bez 3 i 4 skrzydła naxa to daj znać. Potrzebuję zmniejszyć czas robienia daily questów.
@mojemacki: przecież i tak jak wyjdą fajne karty to będę mógł na nie tylko popatrzeć bo nie mam budżetu, żeby kupić hurtem pakiety i trafić co potrzebuje.
@Lewo:

Ja mam golda na 9 paczek i się ciesze xD Przecież nie musisz mieć wszystkich kart, do obecnie istniejących decków dojdą zamienniki i ew. jedna nowa legenda i to tyle, nowy build to C'thun, którego dostaniesz za darmo, więc nie widzę problemu.