Wpis z mikrobloga

Mireczki od #bojowkawindowsphone #windowsphone. Po najnowszej aktualizacji dla testowej wersji windowsa 10 mobile telefon mi całkowicie odmawia posłuszeństwa, gdy mam włączony transfer danych. Otóż nie da się wtedy odpalić jakiejkolwiek aplikacji, bo telefon się momentalnie resetuje i ponownie uruchamia. Dodam że gdy wyłączony jest transfer danych i włączone wifi to nic takiego się nie dzieje i wszystko gra. Nie ukrywam że nigdy nie byłem aż tak zachęcony do porzucenia wp dla androida jak teraz ;C Ratujcie, pomóżcie!
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kirkain: W ustawieniach>System>About(O systemie?)>więcej informacji>OS build:xx.x.xxxxx.xxx aktualna to coś koło 10586.164~10586.218 albo redstone 14322
  • Odpowiedz
@Kirkain: Wpierw wyłącz dane komórkowe / następnie zaloguj sie pinem do sieci / wchodzisz w siec komórkowe / znajdujesz internet apn / dodajesz nowy / użytkownik i hasło = internet / save ;) /
  • Odpowiedz
@yeapUwin: wybacz ale jestem całkowicie zielony i nie wiem jak to zrobić :D nie wiem o co chodzi z zalogowaniem się pinem do sieci, jakiej sieci w ogóle gdzie i jak :D
  • Odpowiedz