Wpis z mikrobloga

Wczoraj wyszedlem ze znajomymi z roboty na piwo i w pewnym momencie rozmowa zeszla na temat "a jak u was w szkole szkole wygladala procedura lockdown*?" I wtedy na mojej twarzy pojawil sie usmiech, bo wychowalem sie w normalnym kraju gdzie nikt nie musial zaprzatac sobie glowy takimi problemami ( ͡º ͜ʖ͡º)

*Lockown to procedura ktora nalezy przeprowadzic w szkole na wypadek strzelaniny. Przewaznie polega na zabarykadowaniu sie w klasie, zaslonieciu wszystkich okien i trzymaniu mordy na klodke

#podrugiejstroniebajora

Na bonus piosenka w temacie.
Taco_Polaco - Wczoraj wyszedlem ze znajomymi z roboty na piwo i w pewnym momencie roz...
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LibertyPrime: A pomyslales jak wygladala by taka strzelanina jezeli wszyscy maja broni?
Syszysz strzaly na korytarzu, ludzie zaczynaja wyciagac bron i wybiegac na korytarz.
Nagle masz na korytarzu kilka spanikowanych / zdenerwowanych osob z bronia. Do kogo strzelac?

Jak strzelisz do kogos to inna osoba moze cie wziac za napastnika i odstrzelic. Tak zamiast jednego goscia masz nagle kilka osob strzelajacych w haosie na slepo do siebie na wzajem. Doskonala
  • Odpowiedz
@Taco_Polaco: Wiesz może czy stosują coś takiego jak na filmiku poniżej? Tak jakoś wpisałem lockdown w yt i mi to wyskoczyło, a że było to coś innego niż takie podstawowe zamykanie klas itd. to postanowiłem oglądnąć i wygląda dość solidnie taki system
Areooo51 - @Taco_Polaco: Wiesz może czy stosują coś takiego jak na filmiku poniżej? T...
  • Odpowiedz
dokładnie. rozmawiałam kiedyś z chłopakiem, który przyjechał z Australii do Polski studiować (jego mama jest Polką). mówił, że u nas jest tak świetnie, ludzie wspaniali, poziom studiów porządny, standard życia wcale nie najgorszy, cała reszta względów też - a obywatele narzekają aż za mocno. chyba dla samego narzekania ( ͡° ͜ʖ ͡°) idealnie nie jest, ale naprawdę nie ma tragedii, jak niektórzy tu na wykopie chcą to przedstawiać.
  • Odpowiedz
A pomyslales jak wygladala by taka strzelanina jezeli wszyscy maja broni?

xd oczywiście że nie pomyślał. kolega @LibertyPrime: jest kucem a to straszna choroba wyłączająca logiczne myślenie.
No dobry wpis, zresztą jak wszystkie spod tagu

@Taco_Polaco:
  • Odpowiedz
@Taco_Polaco: Pracuję w przedszkolu, dzieciaki od 2,5 do 5 lat. Tydzień temu na wniosek wojewody opracowywaliśmy procedurę postępowania w przypadku ataku terrorystycznego na budynek... Straszne...
  • Odpowiedz
@M4CH3T4:

Boston.

Jak juz pisalem, co z tego ze obywatele mogli by nosic bron? To nie jest napad na dom ze wiesz kto jest "swoj" a kto "obcy". To jest strzelanie do tlumu. Jak wyciagniesz bron to zaraz ktos inny moze cie odstrzelic bo pomysli ze jestes bandyta mozesz tez odstrzelic innego "dobrego" bo widzisz goscia z bronia. Dodatkowo masz powiedzmy 10 uzbrojonych osob, niekoniecznie dobrze wyszkolonych, strzelajacych w stresie,
  • Odpowiedz