Wpis z mikrobloga

jestem tak zajebisty, że ja spojrzę na dowolną dziewczynę, to dostaje najlepszego orgazmu w życiu i leci jej strumień z cipci
strasznie to uciążliwe
ostatnio jedna laska spytała się mnie która godzina na przystanku - spojrzałem jej w oczy i już chciałem mówić, a ta zaczyna szczytować i całe nogawki mi pomoczyła
innym razem długopis mi się na lekcji wypisał, to odwracam się do jakiejś laski i pytam, "masz dwa długo...?"
jęczy i podryguje na krześle
"pytałem, czy masz dwa......"
sapie, uśmiecha się, białka wywrócone do góry
"no k---a biore ci długopis z piórnika i c--j" - mówie, biorę i odwracam się w-------y
próbuje pisać notatkę, a to nie pisze s------l
odwracam się błyskawicznie, celuję długopisem i mów-
ooooooohhh
"MOŻESZ K---A NIE SZCZYTOWAĆ JAK DO CIEBIE MÓWIE"
p----------m pięścią w stół - jeden o----m
p--------ł dwa razy - dwa orgazmy
potem tylko schowałem twarz w dłonie i zaczałem płakać
podchodzi nauczycielka i pyta się CO SIĘ TU K---A WYPRAWIA
ja na nią podnoszę wzrok i mówię, że chciałem po prostu pożyczyć długo-
OOOOOH
i w--------a ją do tyłu z rozkoszu
nie no k---a tego już za wiele! w---------m z klasy, rzucam gniewne spojrzenie jakiejś dziewczynie co przechodziła akurat obok, przechodzę obok i po chwili słyszę odgłos, że się w----------a na podłogę
idę dalej, wychodzę na ulicę, omiotłem wzrok ławki przed szkołą, a tu nagle wszystkie 20 dziewczyn zaczyna się masturbować
no nic, idę dalej, przechodzę przez pasy, jedzie jakaś k---a, patrze, powoduje wypadek, ide dalej, staję po środku pustego parkingu, patrzę w niebo, cholerne światło razi mnie w oczy, wiatr mierzwi moje włosy, krzyczę
BOŻE, DLACZEGO TAKI DAR MI DAŁE-
OOOOOHHHHHHH
NO TAK MARYJA W---------J JAK Z BOGIEM GADAM
no i c--j, poszedłem zmieniłem płeć, kupiłem lustro i teraz po prostu wstaje o siódmej, siadam przed lustrem i kłade się spać o 22 i tak to się kręci
lustro całe w sokach k---a to nei działa jak spryskiwacz do szyb c-----o

#byloaledobre #pasta #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach