Wpis z mikrobloga

@Joz: Filmik rzeczywiście fajnie zrealizowany, ale każdy myślący zdroworozsądkowo wie, że to taka marketingowa papka, mająca niewiele wspólnego z rzeczywistością. Sam jestem już kilka lat po skończeniu PWR i mimo tego, że są tam wykonywane inwestycje prowadzące ku lepszemu, to np. ujęcie jak studentka siedzi sama przy oscyloskopie jest dla mnie zabawne, jak przypomnę sobie nasze laborki, gdzie standardem było trzech studentów przy jednym stanowisku. Sprzęt był różny, raz nowszy, a
@Area51: Żeby nie być nołnejmem wystarczy się tylko trochę postarać. Przez to, że zamiast chlać co drugi wieczór robiłem sprawozdania na 5.5 to od 4 semestru miałem już indywidualny tok studiów, relację "na Ty" z większością kadry i prowadziłem własne badania naukowe. Jeżeli ktoś chce rozwinąć skrzydła to jest ku temu sporo możliwości. Nie mówię, że każdy musi być orłem, ale jeżeli ktoś znajdzie sobie jakąś jedną dziedzinę, powiedzmy szeregowanie zadań,
@adin000: Myślę, że te "wystarczy się tylko trochę postarać" nie za bardzo jednak wystarczy. Nie piszę tu ofcoz o skrajnościach typu chlanie zamiast studiowania, jak sam wspominasz, a typowym i rzetelnym podejściu do nauki. Dość dobrze obserwowałem nie tylko swoją grupę i kierunek, tyczyło się to również pozostałych na wydziale i nie tylko. To, że tak fajnie się Tobie ułożyło i wypracowałeś sobie takie sprawy jak własny tok studiów - plus