Wpis z mikrobloga

@MarianoaItaliano: bez pleców zapomnij
świat mocno szczelny i zamknięty. sam walczę i ehh
ale przynajmniej co widzę to mnie uczy,że warto skupić się na sobie,a świat i tak zrobi swoje
jeśli skupisz się na sobie jako o kimś kto chce osiągnąć coś to osiągniesz
skupisz na innych by mówić co robia źle. nawet nie znając ich osobiście - nic nie zmienisz,łącznie ze sobą. jedynie frustracja
  • Odpowiedz
@vasil: W sumie dobrze że nie mam żadnej roboty powiązanej z polityką. Bo byłoby tak że za jednej kadencji pracuję za drugiej już nie. A tak jestem na tym samym stanowisku od kilku lat i tylko dyrektorzy się zmieniają
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: trochę nie do końca tak jest. to jest zbyt złożone by tak spłacać. pytanie kto ci załatwił i co sam zrobił jaki poziom w firmie masz. czy komus podpadles,bo np była wojna polityka x vs polityka y i tylko dlatego,,e wygrała polityka to osiadles,ale jeśli nie zmienisz miejsca / stanowiska przez okres trwania rządu, a masz okazję na awanse- to słusznie umieram,bo głupi tylko nie robi nic z tym
  • Odpowiedz
@Egotykk: Historia, rozliczona - było minęło. Zastanówmy się nad tym dokąd idzie Polska a nie na tym co było kiedyś - bo tak to możemy rozmawiać o tym przez 4 dni - co robiła źle tamta władza, a co ta robiła, a co przyszła będzie robiła.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Co rozliczone? Nic nie rozliczone... Państwa ci się p------y? Dokąd może iść Polska, skoro internetowe kocmołuchy nie odróżniają prawej ręki od lewej, niczym chłopi wzięci w kamasze za cara.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: jak się jebnalem z emisja materiału live w wiadomościach o 19 i była odsuwa 3sek to tylko dlatego,że producent mnie lubił powiedział- zdarza się
2 dni potem inny typ co lata pracuje miał podobnir

  • Odpowiedz