Wpis z mikrobloga

#tfwnogf #logikarozowychpaskow ( ͡° ʖ̯ ͡°) byłem na randce, cały czas mi narzekała że jest sama i na zmianę z tym że faceci to #!$%@? i że im nie ufa, ja sobie miło potakiwałem pozwalając jej prowadzić swój monolog, czekając na kelnera (#!$%@? kelner 5 minut nie przychodził) postanowiłem że wyjde sobie na chwile na fajeczke, różowy nie palący więc została w środku.


#rozowepaski weźcie się #!$%@? w głowe.
  • 29
  • Odpowiedz
@nunczaqo: nigdy nie zrozumiem różowych #!$%@?ących o swoich byłych na pierwszym spotkaniu z nowym niebieskim, nie wiem myślą że kogoś to interesuje? że facet umawiając się z nią ma zamiar słuchać tych żali? trochę taktu by się przydało co niektórym
  • Odpowiedz
@Asterling: to umiem ale chyba teraz muszę się nauczyć czytać z jakimś dziwnym przeskokiem czasowo-przyczynowym.

Najpierw napisałeś że:

Mogłeś przynajmniej się drugi raz nie spotykać


Co w ogóle zostało wyrwane z dupy ponieważ nigdzie nie było napisane która to moja randka z nią. Gdy zarzuciłem ci to że twój komentarz jest nie logiczny to zaraz się poprawiłeś na:

To była pewnie pierwsza i napisałem żebyś się drugi raz nie spotykał.


No
  • Odpowiedz
@nunczaqo: Gdybyś miał jakiś plan na tą rozmowę i na ten wieczór... a tak dziewczyna wpadła w swój słowotok, bo one czasem takie są ale to nie znaczy że tylko takie.

I się wszystko spieprzyło.

Gx
  • Odpowiedz
@Gixaar: to jest osoba z typu ładnie wyglądam więc nie oczekuj ode mnie inteligentnej rozmowy, próbowałem sprowadzić tok rozmowy na moje tematy i... różowy pasek przerywa bo jej smęty są ważniejsze więc pozostało zostawić starą pannę samą ze sobą.
  • Odpowiedz
@Ernst_Juenger: Niby dlaczego nieludzko? Nie demonizujmy aż tak lekkiej świruski/desperatki. Nie napisałam, żeby z nią dyskutował, wystarczyło powiedzieć: jednak nie mam ochoty z Tobą siedzieć/muszę już iść/drażni mnie to, że ciągle gadasz o swoim byłym i po prostu wyjść. Krótka piłka. Może mało wiem o kobietach... myślisz, że mogłaby go gonić, rozbijać talerze i wylać mu coś na głowę jak w filmach?
  • Odpowiedz