Wpis z mikrobloga

@Fevx: Te same baby odbieraja telefony co obsluguja kolejka petentow do rejestracji. Ci którzy stoja w kolejce sa oczywiscie obslugiwani w pierwszej kolejnosci. Taka organizacja pracy w przychodniach jak organizacja calej naszej sluzby zdrowia.
@Fevx: to samo masz w Tarnowie. moja dzwoni i dzwoni i nic, od rana od 6;30 gdy jeszcze nie rejestrują, przez 7 gdy zaczynają aż do 7:30, po czym o 8 dowaiduje się, że ludzie się już porejestrowali. JAK skoro nikt nie odbiera??

idzie na żywioł rano, stoi, rejestruje się,m potem znów przychodzi i tak to się kręci...

@zolwixx: tez mam ten problem, ze nie wiem, najwyzej mnie wywala z pracy albo premie zabiora. Potrzebuje L4 bo sie #!$%@? czuje i przez to nie pojechalem na szkolenie dzisiejsze. Sluszne L4, z goraczka i po staniu 12h na dworze w nocy i spaniu 3h trudno nie rozlozyc sie. Ale jak sie dostac do lekarza, to bogowie wiedza... chora sluzba zdrowia wszedzie na to wyglada.
@oruniak: nie mam jeszcze zadnej, w tym problem. Mieszkam od kilku miesiecy w Gdansku i nie bylo potrzeby korzystac. Moja lekarka w Elblagu, skad pochodze, przyjmuje tak, ze nie zdaze dzisiaj.
@Fevx: @zolwixx: starsze osoby zazwyczaj nie dzwonia tylko przychodza. Jak rejestratorki widza tlum rano to przyjmuja tych co przyszli bo i tak zazwyczaj na osoby dzwoniace nie bedzie miejsca. Na uck jest przychodnia, gdzie przez neta da sie rejestrowac, ale nie wiem jak to wyglada w praktyce