Wpis z mikrobloga

@legion2012: niektore pozycje sa zle robione. np oparcie prawym udem powinno byc cala powierzchnia, a nie tylko kolanem jak on to zrobil. To samo w zakrecie lewym bardzo czesto zawodnicy motogp stope skrecaja w kierunek zakretu, bo latwiej wychylic kolano i ocenic glebokosc zlozenia. (opisuje pod wzgledem pozycji jakie pokazywal ten gosc)
niektore pozycje sa zle robione. np oparcie prawym udem powinno byc cala powierzchnia, a nie tylko kolanem jak on to zrobil


@Stitch: W teorii tak, ale MotoGP nie może być wzorcem ze względu na inną konstrukcję moto. Zobacz jak to wygląda w Superbajkach - nierzadko ich noga zewnętrzna ma mało kontaktu z moto.
@mambol: w wsbk tez maja udo cala powierzchnia na baku. Musisz miec punkt podparcia na czyms. Udo jest w zasadzie jedynym punktem styku z motocyklem w zakrecie wtedy
@legion2012: @Stitch:

generalnie to jest kupa szczegółów, która robi różnice, ale fakt, że dopóki sam ich nie odpalisz w czasie jazdy to żaden film ci nie pomoże, przynajmniej ja tak miałem :P

generalnie sam się łapię na wielu rzeczach cały czas i mnie to irytuje, na przykład często a gęsto wciągam się na moto ze złożenia rękami a nie nogą, nie zawsze uda mi się ułożyć tak jak bym chciał,
amath - @legion2012: @Stitch:

generalnie to jest kupa szczegółów, która robi różni...
@mambol: Popatrz na Haydena tam wzorce z MotoGP są tak mocno zakorzenione że nie da się tego wykurzyć...

@amath: Owszem to są podstawy i tzw prawidło jazdy ale w Poznaniu widziałem typa przyjechał GSX-R 750 K7 Gość jeździł masakrycznie koślawo ciało nienaturalnie ogólnie bardzo bardzo dziwnie się układał ale czasy oscylowały w niskich 1.51 wysokich 1.50 a na jednym kółku był blisko złamania 1.50. Gdyby ktoś mu podpowiedział żeby inaczej