Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
nie wiem jak podrywać facetów, jestem kompletnie nie ogarnięta w te klocki. staram się gadać, ale nie umiem być spontaniczna, nie umiem wyluzować. w rozmowie jestem spięta. nie umiem sobą zainteresować faceta(może nie jestem interesująca? ciężko mi ocenić). nie umiem być kobieca. zachowuję się jak koleżanka. taka koleżanka, co wiedziecie w szkole zagadaliście, żeby się upewnić co było na polaka i czy sprawdzian z matmy oddany. w sumie żadnej konkretnej rozmowy. fakt, jestem drętwa w rozmowie bo zawsze staram się najpierw wyczuć daną osobę. na ile mogę sobie pozwolić zażartować, o czym pogadać. a z tym mi długo schodzi. nie mam męskich zainteresowań, w sumie to mam ich mało i bez bicia się przyznaję, że nie obchodzi mnie czy facet interesuje się czymś serio fajnym. może być to sama piłka nożna, szeroko pojęta muzyka, nie ma to dla mnie znaczenia bo sama interesuje się pobieżnie.
co do wyglądu, no cóż tego się nie wybiera chociaż szkoda, bo może byłabym drugą moniką bellucci. wyglądam bardzo przeciętnie, chodzę często bez makijażu bo malować się nie potrafię. pewnie z tego powodu jestem na straconej pozycji. brakuje mi wdzięku, seksapilu, urody, delikatności czyli wszystkiego tego czego pragną faceci. nie wiem co robić, bo skąd mam wiedzieć jak mam to wszystko opanować?
zagadywałam w autobusie, na uczelni, w pracy, w galerii handlowej i na stacji benzynowej ale nic. jestem niewidoczna.
co robić? jak stać się widoczną dla facetów? żeby chociaż jeden zauważył, że jestem kobietą?
#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #stuleja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Na samym początku: Umiarkowany makijaż lub jego brak. Ogólnie przyjęty kobiecy albo elegancki ubiór typu - sukienki, płaszcze. Ewentualnie jakieś perfumy. Na początku znajomości na pewno pomoże. A potem? Na pewno warto być sympatyczną i otwartą osobą, pokazać się od strony, że jesteś kimś wartościowym, pewnie jak większość to sam nie przepadam zbytnio za osobami, które są cyniczne, podchodzą błaho jeśli chodzi o szacunek do ludzi, wywyższają się więc
  • Odpowiedz
OP: @luuzik nie umiem zrobić sobie innego makijażu niż takiego na co dzień. prawie w ogóle nie używam cieni do powiek. można powiedzieć, że to co do tej pory opanowałam to taki naturalny makijaż. widzisz, ja nie chcę już być szarą myszką. byłam i mam już tego dość. nie jestem widoczna dla facetów, bo jako szara myszka robię wszystko żeby mnie nikt nie zauważył. chcę teraz się zmienić, nabrać pewności siebie, wyjść z kompleksów. może wtedy ktoś sobie pomyśli o mnie nie jak o koleżance? właśnie ze względu na bycie szarą myszką moje towarzystwo jest bardzo małe i w sumie w zdecydowanej większości żeńskie :-(
@JuniorJavaDeveloper2345brutto brak makijażu mi nie służy, nie mam idealnej cery o takim samym kolorycie. ubrania zmieniam, chociaż nie zawsze uda mi się dobrze dobrać do mojej figury, tak żeby mnie coś nie powiększało. staram się podchodzić pozytywnie do wszystkiego i wszystkich chociaż nie jest to dla mnie łatwe.
@przemo123mo nie zmieniam się na siłę. ja tego chcę bo uważam, że bycie szarą myszką nie służy mi i tylko sprawia, że się gorzej czuję będąc niewidoczną dla facetów.
@Janusz_Rekina czyli jest lepiej a jednak
  • Odpowiedz
OP: @przemo123mo dlaczego nie chcesz mnie ostrzec? niby przed czym? ja nie mam zamiaru być niezwykłą, bo nie da się. jestem zwykłą dziewczyną, ale chce być odważniejsza. nie chce się bać rozmawiać z wami, nie bać mówić co myślę. takie dziewczyny cieszą się większym powodzeniem bo łatwo z nimi nawiązać kontakt.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
OP: @luuzik nic konkretnego, poza częstszymi rozmowami z obcymi osobami. zawsze wtedy przygotowuje sobie rozmowę w głowie i często to działa. tak samo robię jak chcę coś załatwić przez telefon :-)

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli chodzi o zagadywanie to nie najlepszy pomysł, spoglądaj i się uśmiechaj, to sam podejdzie jeśli mu się spodobasz. Oszczędzasz sobie stresu, a on ma poczucie że Cię zdobywa i dajesz mu czas na przemyślenie sytuacji. To ważne. A jeśli chodzi o ubiór to ważne żebyś się dobrze w tym czuła. Sukienki są spoko, a jeśli chodzi o krój to dużo przymierzaj, znajdź taki który Ci pasuje. Jeśli jesteś
  • Odpowiedz