Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
nie wiem jak podrywać facetów, jestem kompletnie nie ogarnięta w te klocki. staram się gadać, ale nie umiem być spontaniczna, nie umiem wyluzować. w rozmowie jestem spięta. nie umiem sobą zainteresować faceta(może nie jestem interesująca? ciężko mi ocenić). nie umiem być kobieca. zachowuję się jak koleżanka. taka koleżanka, co wiedziecie w szkole zagadaliście, żeby się upewnić co było na polaka i czy sprawdzian z matmy oddany. w sumie żadnej konkretnej rozmowy. fakt, jestem drętwa w rozmowie bo zawsze staram się najpierw wyczuć daną osobę. na ile mogę sobie pozwolić zażartować, o czym pogadać. a z tym mi długo schodzi. nie mam męskich zainteresowań, w sumie to mam ich mało i bez bicia się przyznaję, że nie obchodzi mnie czy facet interesuje się czymś serio fajnym. może być to sama piłka nożna, szeroko pojęta muzyka, nie ma to dla mnie znaczenia bo sama interesuje się pobieżnie.
co do wyglądu, no cóż tego się nie wybiera chociaż szkoda, bo może byłabym drugą moniką bellucci. wyglądam bardzo przeciętnie, chodzę często bez makijażu bo malować się nie potrafię. pewnie z tego powodu jestem na straconej pozycji. brakuje mi wdzięku, seksapilu, urody, delikatności czyli wszystkiego tego czego pragną faceci. nie wiem co robić, bo skąd mam wiedzieć jak mam to wszystko opanować?
zagadywałam w autobusie, na uczelni, w pracy, w galerii handlowej i na stacji benzynowej ale nic. jestem niewidoczna.
co robić? jak stać się widoczną dla facetów? żeby chociaż jeden zauważył, że jestem kobietą?
#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #stuleja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 31
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pierwsza sprawa - nie możesz być zaniedbana i nie tylko dlatego, że wygląd w związku jest ważny, ale też dlatego, żeby być pewną siebie. Nie wiem jak wyglądasz, więc nie mówię tego, żeby powiedzieć, że nie jesteś i Cię urazić, ale jeśli chcesz kogoś poznać, dbaj o to i myśl o szczegółach. Im lepiej się ze sobą czujesz, tym łatwiej kogoś poznać i tym łatwiej utrzymać potem związek. Już
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Sorry ale skoro nikt cię nie podrywa (a tym bardziej olewa jak zagadasz) to prawdopodobnie jesteś po prostu brzydka.

O ile nie jesteś zdeformowana na twarzy w żaden sposób i nie masz 190cm lub też 140cm wzrostu to jednak bez problemu możesz być powyżej przeciętnej o ile zaczniesz o siebie dbać.

Jak? Cały internet jest tym zawalony,macie jakieś tam babskie fora,na pewno ci pomogą.
  • Odpowiedz
OP: Dziękuję za komentarze :-)
@CiemnaStronaNiemocy bardzo możliwe, ciężko mi samą siebie ocenić
@FireDash rozumiem, ale przez stres nie umiem zachowywać się naturalnie. nawet w zwykłej rozmowie się denerwuję.
@Pitrewk to po to jest anonimowe, żeby nie pisać :-)
@mersi uczę się własnie z filmików, ale wybór kosmetyków jest ciężki(ze względu na finanse przede wszystkim). raz coś źle dobiorę i klapa na całego :-(
@luuzik nie ma w zwyczaju tak robić. chcę być uczciwa. jak do kogoś zagaduję to dlatego, że
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak dla mnie kobiety z lekkim makijażem są znacznie atrakcyjniejsze. Nie lubię gdy dziewczyny mają widoczny na twarzy makijaż. Makijaż powinien służyć tylko do zakrycia jakichś niedoskonałości a nie stanowić jakiegoś obowiązku. Stawiaj bardziej na naturalność. A co do stresowania się nawet w zwykłych rozmowach to mam identycznie, tutaj już chyba tylko pozostaje trening i przełamywanie się w rozmowach z coraz to nowymi ludźmi. Zapewniam cię, że wielu mirków
  • Odpowiedz